Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szoktatok internetről kontaktl...

Szoktatok internetről kontaktlencsét rendelni? Milyen fajtát válasszak?

Figyelt kérdés
Még csak kb egy éve használok kontaktlencsét,de eddig mindig az optikusnál rendeltem meg,ugyan azt a fajtát. Most külföldre megyek hosszabb időre,és gondoltam talán interneten találnék olcsóbban is kontaktlencsét, de milyen fajtát rendeljek?? Honnan tudjam hogy nem-e vagyok rá allergiás vagy valami? Nektek mik ezzel a tapasztalataitok?
2011. okt. 5. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ajánlott találomra rendelgetni. Vagy tudsz ugyanolyat rendelni, amit kaptál, vagy inkább vásárold meg, akár mielőtt elutazol, előre. Sokáig elállnak.

Nem véletlenül kaptad azt, amit kaptál.

2011. okt. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak olyat rendelj amit már próbáltál, mert sajnos voltam már kétszer is olyan hülye hogy más márkát rendeltem (adatai ugyanazok mint annak amit használok), de nem lett jó, kiesett a szememből egyszerűen. Elég sokba került. Rendelj olyat amilyet most is használsz. Külföldi webshopokban a legolcsóbb. googlezz rá.
2011. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Tényleg azt a fajtát válaszd ami bevált, amit ismersz. Ha esetleg túl kemény lesz, begyullad a szemed ha nem bírja- mint nekem. És ha nem lesz leírás talán azt sem tudod, hogy havi vagy éves vagy egyéb ideig használhatod-e!?Egyébként sose vettem, nemrég találtam, de netről fogok rendelni mert olcsóbb. De számomra ISMERT,HASZNÁLT,BEVÁLT típusút!
2011. okt. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül megrendeltem az optikusomnál,nem kockáztatok,főleg ennyi pénzért!!
2011. okt. 6. 20:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne rendelj a netről kontaktlencsét! Egyáltalán kevés dolog van, amit a netről lehet rendelni.

Egyszer rendeltem egy vibrátort, mert a barátnőm anyjáé az elromlott. Jött helyette egy masszív öngyújtó, ami tényleg kb. az a méret volt, de avval a malacot is meg tudtad volna pörzsölni. Azt sem tudtam, mit csináljak, de végül, hogy hogy nem, odaadtam a barátnőmnek... Anyukája azóta jár szőrtelenül...

2011. okt. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!