Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lány létemre erősen szőrösödöm...

Lány létemre erősen szőrösödöm és nincs mellem. Lehet a háttérben hormonzavar? Érdemes felkeresni egy endokrinológust?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok egyáltalán nincs mellem és szőrösödöm is. Nem vagyok vékony sem (170 cm 80 kg) szóval nem lehet azt mondani hogy azért nincs mert csont és bőr vagyok.
2011. jan. 26. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, endokrinológia. És minél hamarabb.

17 évesen még sokat lehet segíteni az ilyesmin, de pár év múlva lehet, hogy már semmi látszatja nem lesz bármilyen próbálkozásnak.

2011. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ezt már nekem is javasolták, lehet hogy ezt kéne tenned
2011. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szinte biztos hogy hormonális gondjaid vannak, de ne ess pánikba mert van megoldás! Menstruációd van? Normális és mennyiségileg? Pattanások, faggyú termelés?
2011. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A háziorvos ad beutalót endokrinológia rendelésre.Ne húzd az időt, mert mindenhol hosszú a várólista.
2011. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van menstruációm 5 éve és viszonylag rendszeres..5-6 napot csúszik vagy hamarabb jön meg. Pattanásaim nincsenek szinte soha. Ritka hogy találok egyet.
2011. jan. 26. 21:33
 6/8 anonim ***** válasza:
A túlzott ffi hormonok számát a túlzott pattanásos bőr és szőrösödés jellemzi. Mint nő menstruációs téren "funkcionálsz" szóval ott nagy gond nem lehet. Az is lehet, hogy későn érő típus vagy, de a tuti az lenne ha mégis elmennél hormonvizsgálatra így tiszta lenne a kép.
2011. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az orvosnál milyen vizsgálatokra számíthatok?

2011. jan. 26. 21:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Elküld vérvizsgálatra ahol a hormonokat nézik.
2011. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!