Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az a pajzsmirigy alulmukodes?

Mi az a pajzsmirigy alulmukodes?

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

[link]


Itt írnak többféle módszert a kezelésére. Pl. a szarvangászana jógagyakorlatot.


[link]


Természetes jódforrás pedig az algák! egyél naponta 3-5 gramm olyan algát aminek magas a jód tartama. És rendbe fog jönni minden. És végezd az említett jógagyakorlatot.

2009. febr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lényegében azt jelenti, hogy a pajzsmirigyed nem termel elegendő hormont. Lehet kúrálni jóddal, amennyiben az ok a jódhiány, de bizony vannak súlyosabb esetek, amikor pl. sorvadás okozza. Menj orvoshoz, és mindenképpen vizsgáljátok ki!
2009. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

nem vagyok benne biztos, h az van, csak amikor fizioterapias masszazst kaptam, akkor a talpamon reflexo-masszazst, vagy mit csinaltak, es felhivtak a figyelmemet tobbek kozott a pajzsmirigyemre, h gond lehet vele...amugy minden masban is igaza volt, meg azt is meg tudta mondani, h melyik szemem a gyengebb.

es azota olvastam rola, h az alacsony vernyomas, pulzus a pajzsmirigy alulmukodes jelei lehetnek, meg a fazas.

2009. febr. 5. 17:55
 4/14 anonim ***** válasza:
Második vagyok. ugyanezekkel a tünetekkel nekem 2 csomó van benne, nem is kicsik. Holnap veszik le a vért, hogy lássuk, milyen dózissal fognak kezelni. Nálam autoimmun krónikus pajzsmirigy-gyulladás a gyanú, eszem is a kefét rendesen... életfogytig tartó kezelés vár rám, ha ez igaz.
2009. febr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

az durva, nagyon sajnalom, ha igaz.remelem kiderul, h tevedtek.

nekem a vernyomas, pulzus ilyen alacsony, amiota az eszemet tudom, de legalabbis 15-16 eves korom ota.

2009. febr. 5. 18:04
 6/14 anonim ***** válasza:
Újra második: én mindeközben SEMMIT nem éreztem ebből, teljesen más bajjal mentem és idevezettek a szálak. Nem szabad ezzel játszani. Én is remélem, hogy tévedtek, bár képeim vannak UH-ról a csomóimról :S
2009. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
De arra is vigyázzatok hogy ne egyetek tól sok jódót mert az ártalmas!!!(tapasztalat)
2009. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

igyekszem egeszsegesen elni. csak olivaolajat hasznalok fozeshez-suteshez, magam sutom a kenyeret (nem biokenyer, csak normalisat), gyumolcsot zoldseget napi rendszeresseggel eszek, es tengeri sot hasznalok.

milyen szovodmenyei lehetnek, ha esetleg nalam is errol van szo? okozhat vetelest?

2009. febr. 5. 18:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Sajnos, meddőséget is. Én is meddőséggel kezdtem, kiderült magas prolaktinszint, ennek okának kiderítése közben került sor a pajzsmirigyvizsgálatra tegnapelőtt. Második voltam újra.
2009. febr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

eleg kegyetlen veled a sors! en is elvesztettem a kisbabamat, de az en esetemben ez fel sem merult...eddig.

viszont sok tortenetet hallottam mar, h meddoseget allapitott meg az orvos, es a par mar mindent kiprobalt, vegul feladtak, akkor termeszetes uton teherbe esett a no, egeszseges picivel. ha szerettel volna babat, remelem, h veled is megtortenik ez a csoda :)

2009. febr. 5. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!