Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A citromlé tényleg segít...

A citromlé tényleg segít eltolni kicsit a mensit? 13-án kellene megjönnie, és 14 a párommal gyertyás fürdőzésre mennénk egy termálfürdőbe! Ha a citromlé nem jó, mit csináljak? Totál el vagyok keseredve! (nem szedek foggátlót, és nem is szeretnék)

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a c.lével kapcs. nem halottam még róla.Rakj be egy tampont,és ha nem napra pontosan jön meg akkor még nyert ügyed is van.
2009. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Hallottam már az agykontrollról,hogy ha lemész alfába és parancsot adsz az agyadnak,hogy nem szabad megjönnie 14-én,15-én vasárnap indítsd el csak!Ha cak erősen koncentrállsz akkor is működik!Nekem bejött amikor késett a menzeszem és lehet terhes voltam!Azt a aparncsot adtam hogy azonnal el kell hoyg indítsd, nem lehetek terhes, közben zokogtam és ordítottam!Tiszta sokkban voltam!És éreztem a melegséget ahogy elindult!Sikerült!Neked is fog,mert ez működik!Ne azon görcsölj,hogy ja Istenem nehogy megjöjjön, hanem mondd meg az agyadnak hogy nem jöhet meg aznap!!!!
2009. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
sztem sem ér semmit a citromlé...és ha stresszelsz még előbb is fog megjönni...hát ezért nagyjából tudhattad hogy mikorra várható, mért ilyenkor mentek?:/
2009. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha 12-13 körül szeretkeztek, akkor az eltölhatja pár nappal (nekem kb 2-3mal elszokta). A citromléről is hallottam,de még soha nem probáltam.
2009. febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért 14-én megyünk,mert akkor lesz Valentin napi rendezvény a fürdőben!És úgy emlékeztem,hogy utána héten kell megjönnie,de ma utána számoltam és 13-án!:(Ráadásul mindig pontos szokott lenni!Én is agykontrolloztam anno,majd megpróbálom,köszi az ötletet!Esetleg valami tea vagy ilyesmi?Nekem a szeretkezéstől sem szokott késni!Mindig napra pontosan jön meg!:(
2009. febr. 5. 19:45
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
a citromleves dolgog hatásos.Szülésznő vagyok,hallottam már párszor ezt a kérdést...És nekik olyan 80 százalékban hatásos volt.Van,akinek ettöl 1héttel is később jön meg,van akinek2,3 nappal..de ez esetedben pont elég is lenne.szerintem mindenképp próbáld ki,nem veszithetsz semmit,max kellmes meglepetés lesz hogy fürdözhetsz,stb:)remélem neked is bejön.
2009. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálom!És nagyon köszönöm a gyors válaszokat!:)Esetleg ha valakinek van más ötlete is,amivel kiegészíthetném a citromleves dolgot, szívesen fogadom!És még egyszer nagyon köszönöm!!!
2009. febr. 5. 20:06
 8/13 anonim válasza:

Hello.

Azt nemtudom mivel tudod elhúzni hogy ne jöjjön meg, de azt tudom hogy mit NE csinálj semmiképpen.

1. Ne gondolj rá egy percig se, mert akkor "bevonzod" magadnak a problémát.

2. NE fürödj meleg vízzel.. inkább kicsit hidegebbel.

3. Ha valamilyen ételt-italt kifejezetten megkívánsz, akkor ne edd meg.

4. Tudom kicsit brutális de a pálinkák nagytöbbsége visszafogta nagyon sok ismerősömnél... Kb. 1-2 nappal...

Sok sikert. Szurkolok :D

2009. febr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A meleg vizest én is hallottam!A pálinkát nem szeretem!:)Köszönöm!!!:)
2009. febr. 5. 20:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Citromléről én sem hallottam?Mennyit kell inni beéűlőle és mikor?
2009. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!