Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen szert ajánlotok pattaná...

Milyen szert ajánlotok pattanásos bőrre? Már minden vacakkal próbálkoztam (Neutrogéna, Garnier. De egyik sem ér semmit) Egy 16 éves tanácstalan lány

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 16:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Minden bőrprobléma elsősorban belső eredetű.Kezdj egy tisztítókúrával.1 hónapig igyál minden reggel éhgyomorra csalán és diólevél teát.Egyik nap a csalánt másik nap a diólevelet.Közben kezdd el a külső kezelést is.Egy evőkanál közönséges vagy ragadós galajt forrázz le 2.5 dl vízzel lefedve hagyd állni 15 percig,és ezzel mosd le az arcod.Mindennap készíts friss teát.
2011. jan. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
www.dermahelp.hu oldalon nézd meg.
2011. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szeretem a patikat:):):) kinyomhatom neked őket?? (Borsod,Pest megye)
2011. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Aknesol ecsetelő. Gyógyszertárban lehet venni, nincs ezer forint. Nekem segít. Kipróbálhatnád a tejföl-élesztő pakolást. Nincs jó szaga, de hálás lesz a bőröd érte. Rá kell száradnia, csak akkor mosd le, ha már érzed, hogy húzza a bőröd. Ha otthon vagyok, nekem egy óráig is rajta van az arcomon.
2011. jan. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A drogériás cuccokat felejtsd el. Sudocrem-et kenj rá, 2 nap múlva leszárad. Nekem gyógyszerész mondta.
2011. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
én is hasonló helyzetben voltam, mint Te, aztán elegem lett a kenceficékből és vettem egy sima Eucerin fedő-stiftet.1x használom reggelente, és 1-2 nap múlva már szebb lett az arcbőröm.egyébként is, ha megmarad pár pattanás, azt is eltakarja.:)
2011. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egy jó bőrgyógyász tud segíteni, ha komoly pattanás gongjaid vannak. Ha csak néha bújik elő egy-egy, próbálgass. Minden szer másként hat minden egyes emberen.
2011. jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Emberek, ez egy tini!!!

Tök normális, hogy pattanásos.


Kérdező, használj natúrkozmetikumokat, azok jók.

2011. jan. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

BIODERMA.

Én még 22 évesen is pattanásos voltam. Olyan szépen helyre rakta :)

2011. jan. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sotret! Necces de egy hónap alatt rengeteget javult a bőröm. Bőrgyógyásznál tájékozódj :)
2011. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!