Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez toxikus sokk szindróma?

Ez toxikus sokk szindróma?

Figyelt kérdés
Szóval a második napja hogy megjött! És nem régóta haasználok tampont úgy kb fél éve. szóval most tapasztaltam amikor felkeltem hogy rossz a közérzetem fáj a fejem kicsit szédülök is, ja és a bal karomban nagyon erős izomfájdalom jelentkezett, a balban csak egy kicsi! Nagyon félek ez már annak a jele?
2011. jan. 30. 10:44
 1/7 A kérdező kommentje:
de lázam nincsen! Szeretném ha minél hamarabb választ adnátok mert ez nagyon fontos!
2011. jan. 30. 10:55
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézd, egyrészt én nem pánikolnék, azért a toxikus sokk nem ilyen enyhe tüneteket produkál. Reggel óta szédelgek, szétmegy a fejem, pedig nem is menstruálok éppen, a férjem ugyanígy szenved, pedig ő aztán tényleg nem menstruálhat :=). Az időjárás okozza, vagy benyeltünk valami influenza-szerű vírust (járvány van!) és 1-2 napon belül lebetegszünk.

Másrészt viszont, ha aggódsz, nyugodtan menj el az ügyeletre, inkább ötször feleslegesen, minthogy egyetlen egyszer elbagatelizálj egy súlyos betegséget.


Összegezve: a helyedben várnék még és nem keresnék újabb tüneteket kétségbeesve, de ha romlik a közérzeted, mindenképpen menj el az ügyeletre.

2011. jan. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ÓÓ köszönöm szépen!!:)) Most teljesen egnyugodtam csak azért mert én menstruálok és ezért ilyedtem meg! Köszi szépen!
2011. jan. 30. 10:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozva az előzőhöz: az viszont lehet, hogy influenzád van, hiszen már hivatalosan is bejelentették a járványt. Mérjél lázat!
2011. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj, csak mot látom a kommentedet. Hát pihenjél ma, és este mérd meg újra, mert lehet, hogy most akar kijönni rajtad.
2011. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen jól sjtettétek szerintem! 38.2 a lázam akkor talán mégis beteg vagyok!!:(( Hát ez azért egy fokkal jobb! Csak nemtudom miért akkor tör ki rajtam amikor elkezdőtött amenzeszem!
2011. jan. 30. 17:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ezt nyugodtan betudhatod véletlennek, nem egy olyan rendkívüli egybeesés.

De az is lehet, hogy egy kissé legyengültél a mensestől, és ilyenkor könnyebben elkap valami nyavalya, amit egyébként még éppencsak kivédett az immunrendszered.

2011. jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!