Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melldaganat vagy inkább csak...

Melldaganat vagy inkább csak tejmirigy lehet begyulladva?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék nagyon hoszú lenni, de ahhoz hogy igazán megértsétek, muszáj leírnom mindent. Szóval júniusban abbahagytam a fogigátlót, mert babát szerettünk volna. Az még hozzátartozik a történethez, hogy van már két kislányom és a második 23 hónapos, akivel 13 hóanpos koráig volt tejem. De nem szopizott, csak 7 hónapig, utána fejtem. Szóval olyan októberkörül kezdtek el fájni a melleim, először gondoltam, hogy a hormonok miatt, általában mensi előtt, vagy félidőben pé-kor fájtak, feszültek. Decemberben sikerült teherbe esnem , aból gondoltam, hogy babás vagyok, hogy már mensi előtt iszonyatosan fájt, feszített a mellem, de inkább csak a jobb oldali. Sajnos 3 hete elment a babám, műszeresen be kellett fejezni. Azóta is rettenetesen fájnak a melleim és napok óta a jobb oldali mellbimbóm felett egy kis csomót érzek, de csak nyomkodásra, ha szappannal vizsgálom körkörösen egyforma mindkettő. Tudom, hogy az lenne a legjobb ha orvos látná és el is megyek, amit lehet, de itt a hétvége , néhány ötlet jól jönne, mert megbolondulok. Remélem nem voltam túl zavaros.
2009. febr. 6. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Elhiszem, hogy aggódsz, de így látatlanban csak tippelni lehet. Első körben menj el nőgyógyászhoz, aki majd nagy valószínűséggel elküld ultrahangra. Menj szerintem minél hamarabb, mert az sem jó ha feleslegesen aggódsz.
2009. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem fibroadenómám van, ez jóindulatú csomó. Hormonális hatásra megnőhet, lehet Neked most lett érezhető.

UH volt és biopszia, javasolták, hogy babavárás előtt vetessem ki. De bármi lehet.

Csak orvos segíthet.

Sok sikert és jobbulást!

2009. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a váéaszokat: Remélem, hogy nálam se valami rosszindulatú daganat, mert akor megőrülök. Két kicsi gyerekem van. Csak az ember egyből a legroszabbra gondol, vagy legalábis én ilyen vagyok. Majd hétfőn talán kiderül.
2009. febr. 7. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!