Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális egy sajnálatos...

Normális egy sajnálatos abortusz után 10 napra még (gyenge) vérzés?

Figyelt kérdés

jan 29-én volt missed abortuszom, ott azt mondták kb 1 hétig valószínű vérzés, kb mint a menzesz, de lehet csak pár napig. Na most nekem az egy hét lejárt már, viszont végig csak nagyon gyenge (pecsételő) vérzésem volt, az is legtöbbször wc-re menetelkor "ürült" E hét hétfőtől meg szinte csak enyhe rózsaszínes folyásom volt. De ma megint elkezdett, ez sem erős, csak amolyan pecsételős, de erősebb mint az utolsó napokban. Lázam , fájdalmam viszont nincs, nem is volt, alvadt vérdarabok sem. Olyanoktól kérnék elsősorban választ akinek volt (ilyen vagy másik) abortusza, és tudja nála hogy zajlott utána a tisztulás!

Sokat azt mondják csak pár nap, sokan meg két hétről is beszélnek, nem tudom mi számít normálisnak...Van aki erős, van aki gyengéről beszél... Dokihoz csak 1 hét múlva tudnék menni...


2009. febr. 7. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem abortuszom volt, es meg kb.6 hetig vereztem (elegge).De en ugy tudom, ha negy-ot hetig verzel az meg normalis.Szerintem ha nincsen mas tuneted, akkor jovoheten menjel vissza, ha meg addig jelentkezne valami,laz vagy ilyesmi akkor menjel az ugyeletre!

Sajnalom, hogy igy alakult es gyors gyogyulast neked!

Szia

2009. febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ! Hát az a helyzet picit megnyugtattál ezzel a 6 héttel... bár ilyenről még nem is hallottam, max 2 hétről, és nálad nem volt semmi gond? Vagyis normálisnak mondta a doki hogy így elhúzódik? és gyenge vagy erős vérzésed volt? nekem nagyon minimális 8egyedül ma aggaszt egy picit mert már azt hittem hétvégére teljesen elmúlik....furcsa hogy megint elkezdett...köszi a választ még egyszer és bocsi a sok kérdésért! én is sajnálom hogy veled így történt...

Nekem amúgy semmi más tünetem nincs...

2009. febr. 7. 16:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még belefér.Pihenj minnél többet.Nem vagyunk egyformák. Naponta 2-3 alkalommal mosakodj meg.A váladék miatt könnyebb a fertőzés veszélye.Hamarosan, eljön a kontroll ideje.Ha mégis ideges vagy, próbálj előbb elmenni az orvoshoz.
2009. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ, h milyen beavatkozást végeztek a missed ab. miatt?
2009. febr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elhalt a magzat, de mivel nem vetéltem el, csak picit véreztem meg görcsöltem, pár órát tágították a méhszájat(mivel elkső baba lett volna) és utána mint egy hagyományos abortusznál vácuummal kiszívták , majd "kikaparták"!! Atya Úr Isten ezt szörnyű így leírni.... :-(
2009. febr. 8. 08:50
 6/7 A kérdező kommentje:
ja és 9 hetes voltam amúgy...
2009. febr. 8. 09:00
 7/7 anonim válasza:
Szia! Ugyan igy jártam januárban 6.-án volt a műtétem!2hétig véreztem, de nem is volt igazán erös vérzés csak barnás erős folyás! Azt mondták nekem hogy kb. 2 hétig lehet vérzés, 5 hétre pedig megjöhet rendesen! 3 hét után megint véreztem kicsit mert megerőltettem magam! És most múlt el a menszim de még ez sem volt normális, inkább csak pecsételős! Nőgyógyászaton dolgozó ismerősöm mondta, hogy ez normális! Akkor van gond, ha lázas vagy! De akkor fájdalmaid is lennének! Enyhe görcsök beleférnek mert a méhed húzódik össze! Szerintem nincs okod az aggodalomra! Pihenj sokat ne emelgess mert attól megint vérezhetsz! Csak tusolás nem fürdés , és nem forróvizben! Jó gyógyulást!
2009. febr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!