Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortusz utan mindig napokig...

Abortusz utan mindig napokig tarto verzes kell legyen?

Figyelt kérdés
Holnap lesz egy hete ,hogy volt abortuszom es elso 2napban volt verzesem,de akkor is epp egy kis csik latszott a beteten.Utana pedig van enyhen vilagosas barnas folyasom,de kis mennyisegben.Remelem nincs baj,mert olvastam,hogy altalaban az a normalis amikor napokig eros a verzes,mivel akkor tisztul a meh.Most akkor vegul mi a normalis?Egy het mulva kell visszamenjek a dokihoz.De hogyha ugyis megjon a menstruacio,akkor is tisztul...nem??Mert szerintem igen...Mindenki mast ir igy nem tudom eldonteni,hogy most mi a normalis.
2011. febr. 28. 10:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Kialakult egy fertozes,ami miatt nem tarthattam meg.1het mulva megyek vissza ,hogy tudjon kikezelni.Nagyjabol ennyi az abortuszom oka.
2011. febr. 28. 10:42
 2/2 A kérdező kommentje:
9hetes es 2napos volt a pici....
2011. febr. 28. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!