Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egy nő úgy betegszik meg,...

Ha egy nő úgy betegszik meg, hogy pont megjön a havi vérzése, akkor sokkal jobban legyengül?

Figyelt kérdés
Pl. Én egy havi vérzés első 2 napján a halálomon vagyok, de egy sima nátha elején is a halálomon vagyok, mi van akkor ha a kettő egyszerre találkozik?Vagy egy súlyosabb fertőzés, betegség történik menszesz alatt?"Az immunrendszernek nem megterhelő két dologra figyelni?"
2011. febr. 4. 09:08
 1/8 Kriszti83 ***** válasza:
A közérzeted biztos rosszabb lesz, de nem kell ezt ennyire túlaggódni, az immunrendszer megoldja.
2011. febr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Én így voltam beteg a múlt héten. Amúgy is nyűgösebb vagyok amikor megvan így meg tovább is tartott a betegség.
2011. febr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem az a baj, ho. nem csak pusztán nyűgös vagyok,de fáj mindenem, hányingerem van, ha meg annyira fáj akkor meg még szédülök is.Ha valaki beteg lesz és lázas, elvileg akkor is fájhat az ember teste,de azért ha ez a kettő találkozik, az már elég kibirhatatlan lehet.
2011. febr. 4. 09:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Én tavaly jártam úgy, hogy megvolt épp, és belázasodtam, meg valami hányós vírus is megtalált. Hát, nem éppen volt kellemes, 1-2 napig nem igazán másztam ki az ágyból, csak ha muszáj volt, pedig én mensikor nem szoktam rosszul lenni, max egy kis görcs... 18L
2011. febr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, rosszabb, de ilyenkor legalább ágyban lehet maradni.
2011. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

12.27 vagyok

Emlegetni kellett csak, meg is jött, plusz 38,1-2 fokos lázam van. Most már biztosan mondhatom, hogy tényleg rosszabbul vagyok.

2011. febr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak!


Jobbulást és kívánom, h. könnyű lefolyású legyen a betegséged.

2011. febr. 7. 07:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm, igyekszem. :)
2011. febr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!