Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudod, hogy itt az...

Honnan tudod, hogy itt az ideje lecserelni a fogamzasgatlot?

Figyelt kérdés

Tudom hogy 2 evente ajanlott lecserelni,de hallotam olyat hogy valakinek fel ev utan mar nem volt jo.Hogy lehet ez?

En meg csak 5honapja szedem.Meikek azok a jelek amelyek arra utalnak,hogy mar nem hat?(bocsanat de nincs modomban ekezeteket hasznalni)

22L


2011. febr. 5. 08:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell két évente cserélni, hol hallottad te ezt? Három évente érdemes szüneteltetni az adott tablettát néhány hónapra, aztán ugyanúgy lehet szedni tovább. Onnan látod, hogy már nem jó neked, ha a levél közben pecsételő vérzésed van (bár ez lehet akár egy antibiotikum kúra miatt is)
2011. febr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem az orvosom mondta,hogy ha minden jol megy ket ev mulva lecsereljuk,en a Karissat szedem,es tudtommal ez a leheto legkisebb hormontartalmu.

Kedves valaszolo,es azt meg tudod mondani nekem hogy az antibiotikumtol a pecsetelo verzes meddi tart?amig az antibiotikumot szedem,vagy egeszen a menstruaciog?Erre meg kivancsi lennek.

Es koszonom a normalis valaszodat!

2011. febr. 5. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!