Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg nem jó jel az, ha nem...

Tényleg nem jó jel az, ha nem fáj, mikor megjön a menzeszem? S közben sem?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársnőm emlitette, hogy volt nőgyógyásznál, s a nőgyógyász mondta neki, hogy ha egy nőnek nincsennek menstruációs fájdalmai, az nem egészséges, ott valami gond van.


Most akkor valami gond van velem?


2011. febr. 5. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ilyen butaságot még soha sem hallottam :O

Ez mindenkinél más...

2011. febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
somindentöl függ.Nem tudom hány éves vagy,de pl.aki fogamzásgátlot szed annak nemcsak a menyisége csökken le a vérzésnek,hanem a vele járo fájdalom is(persze vannak kivételek).Amúgy nekem is nem volt kétszer fájdalom,és kevesebb is volt a vérzésem,elmentem dokihoz,mert zavart,mivel nem ehez szoktam hozzá,igaz hála nem sok amugy sem és nem is fáj nagyon,de azért észlelhető volt addig.De most miután voltam nála,megnézett és most mikor megvolt megjött rendesen és megint kicsit éreztem is szóval lehetséges ilyen időszak,ha nem sürün törénik és nem sokszor akkor még teljesen belefér.
2011. febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem fájt soha, és makkegészséges vagyok, sőt a családomban senkinek nem fájt. A szaporodással sem akadt senkinek gondja. A barátnőim közül is azok vannak kevesebben, akiknek fáj. Az osztálytársad vagy valamit félreértett, vagy a nőgyógyász az Ecseri piacon vette a diplomáját.
2011. febr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17 vagyok, és nem szedek fogamzásgátló tablettát:) Köszönöm a megnyugtató válaszokat, aranyosak vagytok:)
2011. febr. 5. 15:12
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem semmi baj nincs azzal,ha valakinek nincsenek menstruációs gondjai.az lenne a baj,ha egyáltalán nem vagy össze-vissza menstruálnál.

nekem 9 évesen jött meg,szinte azonnal normális ciklusom lett,és mindig iszonyatosan erős a vérzésem és görcsölök is.

fogamzásgátló ellenére.

2011. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!