Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 leszek májusba. Alig van...

12 leszek májusba. Alig van mellem ferhérfolyásom 2 éve van és még nincs menzeszem. Ez normális? Mert a rokonaimnak 10-11 éves korában megjön.

Figyelt kérdés
és egy always kiskönyvben az volt hogy vannak miylen tünetek amik menzesz elött 1-14 nappal jelentkezhetnek. nekem ezek meg is vannak csak egy a baj 1,5 hónapja. mit csináljak:?
2011. ápr. 27. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit.A természet majd eldönti,hogy mikor kell neked először megjönni a menzeszednek.Addig örülj,amíg nincs meg,mert utána minden hónapban alig várod,hogy elmúljon.Nekem 13 éves koromban jött meg először.Van akinek 15 évesen jelentkezik először.Szóval nyugi,nincs semmi okod aggódni!
2011. ápr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 11 évesen jött meg de most is a fél osztálynak még semmi. kb 3 csajnak melle sincs... majd kialakul, 12 évesen még felesleges ezen problémáznood :D
2011. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd, hogy kinek mikor jött meg a menstruációja, mert minden lány más időben érik. 16 éves korodig ne aggódj!
2011. ápr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

a nővéremnek 19 éves korába jött meg

nekem 11 éves koromba. most vagyok 13

anyukámnak 15 évesen

2011. ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Majd ha még 16-17 éves korodban sem menstruálsz, na akkor menj nőgyógyászhoz! Nekem pl 14 évesen jött meg.


21/L

2011. ápr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!