Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha a hüvelyváladék...

Mit tegyek, ha a hüvelyváladékom sárgás színű, sok és kellemetlen szagú?

Figyelt kérdés
Nőgyógyász kilőve... voltam nála pár napja, szerinte ez normális...Valami házi praktika van rá? Pl. csalánteába beleülnék 30 percre?
2009. febr. 9. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Inkább a cickafark ülőfürdőt ajánlanám. Nekem bevált. Akármikor furi volt a folyásom, vettem egy-két ilyen cickafarkos fürdőt, és elmúlt. Próbáld ki!

Bár halkan hadd jegyezzem meg, hogy a kellemetlen szagú folyás szerintem nem normális...

2009. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szerintem sem. Kérdeztem az orvost, nem írna-e fel nekem gyógyszert (a folyásra). Erre ő: nos, nézzük csak, milyen fogamzásgátlót is használ? Erre azt mondtam, hogy köszönöm, de inkább mégsem.
2009. febr. 9. 17:24
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Menj el egy másikhoz, tenyésztés kell és gomba elleni kezelés, de a gyógyszertárban vény nélkül is kapható fehér folyásra szer, tkp. erről van szó. A háziszerek közül az 1dl ecet 2 liter vízben oldva és ezzel történő "alsó mosás" jöhet szóba.(Heti 3x, tehát másodnaponta, és ha 3-4 után nics javulás orvos!)

Az általad emlitett nem árt, de használni sem valószinű, nem fog. Töményebbel ne!

2009. febr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ha hígított ecetes vízzel alsó mosást végzek, nem fog ott lent csípni?! de majd kipróbálom
2009. febr. 9. 17:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a cickafarkra esküszöm,de valóban ha komolyabb gond van,nem segít,én is elmennék egy másik dokihoz.
2009. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, nehogy nekiess ecettel! Még a végén tönkreteszed magadat ott alul. Ha már nagyon öblögetni akarsz, akkor inkább kamillával csináld.

De inkább menj el egy másik nőgyógyászhoz, és kérj kenet vizsgálatot. (Érdekes orvosod lehet, ha ránézésre megmondja, hogy semmi bajod.)

2009. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

megvizsgált, nem ránézésre mondta meg. De szerinte normális, hogy ilyen "fiatalon" (18) ilyen mennyiségben van fehér folyásom ami sárga és kellemetlen szagú.

3 nőgyógyászati rendelőt ismerek (egyik a kórházban van), és ez a 3 rendelő 2 orvost takar. Az egyik egy állítólag pedofilnak beállított orvos, a másik meg ő, akinél voltam. Elmegyek hozzá még egyszer pénteken, addig kipróbálom a cickafarkat. Az ecet durván hangzik.

2009. febr. 9. 17:55
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menjel el egy masik varosba orvoshoz, en biztos elmennek. Ha szag is van, az nem normalis! Ez a doki megorult! Magan orvoshoz is elmehetsz, az 5000 Ft-ot kb. megeri az egeszseged.

Az ecetes valaszolotol azt szeretnem megkerdezni, hogy ezt o talalta ki sajat maga otthon, vagy esetleg orvos vagy hozzaerto ajanlotta? Es te kiprobaltad e mar, tenyleg jo?

Ecetet eddig csak hajmosasra, ha tul zsiros a haj, illetve tetvek ellen hallottam.

2009. febr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
MÁSIK nődoki. Hogy lehet ilyen felelőtlen?! Kikezeletlen fertőzés akár meddőséget is okozhat.
2009. febr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a tanácsokat!
2009. febr. 9. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!