Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új hónap, új esély? Valaki,...

Új hónap, új esély? Valaki, akinek most múlt el a mensije?

Figyelt kérdés
nekem februárban volt egy vetélésem sajna, nem kellett műteni, 1 ciklust kellett megvárni. Meg is jött 30 napra, el is múlt, szóval új remények... nagyon félek, de igyekszem pozitív lenni. Csatlakozik valaki? :)
2011. márc. 23. 21:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy csatlakozhatok-e, mert én a jövőhét végére nem várom. Mindenesetre nagyon szorítok Neked!!! :-)
2011. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 A kérdező kommentje:

persze!!!:)

drukkolok Neked, majd megírod itt mi újság?

2011. márc. 23. 21:36
 3/80 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem vasárnap múlt el a vérzésem. Én már másfél éve szeretnék kisbabát,de eddig nem sikerült sajnos.De nem adom fel! Sajnálom,ami veled történt!
2011. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 A kérdező kommentje:

köszönöm..:(

de úgy néz ki megvan az ok, a következő pozi tesztnél szednem kell gyogyit, mert valószínüleg progeszteron hiány okozta a vetélést. Nagyon bizakodom.

Neked is drukkolok, főleg, hogy ilyen régóta vártok rá, akkor nagyjából egy időben izgulhatunk, én olyan április 17.-18-ra nem várom majd.

2011. márc. 23. 21:58
 5/80 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom, ami veled történt!

Nekem ma múlt el, és kb. akkorra nem várom mint te.

Mostanában kiderült, hogy pajzsmirigy problémám van, megyek is dokihoz. Lehet emiatt nem sikerül a baba már lassan egy éve!

2011. márc. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:

Szia!

Csatlakoznék én is.

Tegnap még volt valami, mára már szerintem elmúlt nekem is.

20-ára nem várom, de már nagyon nem,mert ez a 34.hónapunk :(

A tavasz reméljük mindenkihez eljuttatja a gólyát :)

Dóri

2011. márc. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kérdező, sajnálom, ami Veled történt!

Én ma vagyok a 11.cn-n, ápr. 5-6ra nem várom...már két éve...

Mindenkinek megy a drukk!!!!

2011. márc. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is hétfőn múlt el a mensim. Kb. 4.5-e körül várom a pé-m! Csatlakoznék, ha nem gond, bár nekünk ez az első éles hónapunk!:)
2011. márc. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A legelső vagyok és köszönöm, hogy csatlakozhatom. :-) Ja, és a drukkot is. Nekem két évvel ezelőtt volt egy idegkimerültségem a stressztől, amiből négy hónap után épültem fel; és közben egy vetélésem. Nagyon megijedtem amikor a múlt héten szerda éjjel arra ébredtem, hogy forog körülöttem minden és hányingerem van. Fél óra hányás után kicsit jobban lettem és az ágyba visszafeküdve reggelig aludtam. Dolgozni nem mentem, egész nap pihentem és ez nagyon jól esett. Sajnos április végén fog megszűnni a számomra legnagyobb stresszt okozó ok, ami miatt talán nehezebben megy a teherbe esés. A párommal már nagyon vágyunk egy kicsire és reméljük, hogy már nem kell sokáig várnunk rá, mivel négy gyerkőcöt szeretnénk. :-) Mindenkinek nagyon nagy DRUKK!!! :-)

2011. márc. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:

Ja, és mindenképpen megírom, hogy mi lesz majd a végkifejlet. :-) Remélem hogy már bennem van az iksz. :-)

J.

2011. márc. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!