Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Múlt szerdán láttam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlt szerdán láttam egy srácot Veszprémben a 4-es helyi járaton.25 és körüli magas, göndör barna hajú, talán kék szemű, sportosan elegáns. Van rá esély hogy egy ekkora városban újra összefutok vele?

Figyelt kérdés
Múlt szerdán láttam egy srácot Veszprémben a 4-es helyi járaton.25 és körüli magas, göndör barna hajú, talán kék szemű, sportosan elegáns. Ha ezt olvassa véletlenül örülnék ha írna! Szerintem a vonzalom kölcsönös volt. Van rá esély hogy egy ekkora városban újra összefutok vele?
2011. márc. 17. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van :) bár éppenséggel turista is lehetett, azért ez inkább nyáron jellemző. Járj továbbra is azzal a busszal, aztán egyszer szerencséd lesz, de akkor ne szalaszd el megint ;)
2011. márc. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Hát számold ki,egyszerű matek az egész....

Amúgy nincs.

2011. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Veszprémi vagy? Ha igen, akkor áll neki facebookozni, hátha megtalálod, de most tényleg... van az a rész, ahol ismerősöket ajánl, ott pipáld be Vp-t.

Amúgy ha meg nem, akkor írj egy privit, én veszprémi vagyok, bár szerintem nekem nem ismerősöm. xD Bááár nem tudom, mert akit én szeretnék most megkapni, arra is illik a leírásod... :( Tudod mit? Tényleg írj, akkor megmutatom ki az, és ha véletlenül ugyanaz lenne, akkor azt jelnek veszem és leszállok róla (a többi bonyolult, max privátban.)

19/L

2011. márc. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bár lehet mégsem, az a göndör haja hosszú volt vagy rövid..? :D De inkább tényleg privátot írj. :D

Szerintem amúgy van rá esélyed, én pl. az említett srácot fél év alatt egyetlen egyszer sem láttam.. szerdán néztem ki magamnak, pénteken meg újra összefutottunk.. :)

2011. márc. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát azért van esely, de azért gondolj bele , hogy egy a 4 esen hány ember utazik.Meg csúcsidőben 10 percenként jár...
2011. ápr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!