Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás lehet nedves padló...

Felfázás lehet nedves padló miatt?

Figyelt kérdés

Sajnos gyakran felfázok, de általában nem súlyos, hamar elmúlik. Viszont már kétszer volt belőle vesegyulladás, így már nem merem annyira lazán venni.

Küzdősportra járok. Tegnap nem sikerült még kiszárítani a műanyag "padlószőnyeget" a tisztítás után, úgyhogy mezítláb a nedves talajon mozogtunk, illetve arra ültünk.

Okozhatta ez a felfázást, vagy csak véletlen egybeesés?


Az edzést nem szeretném abbahagyni, eddig nem is volt ilyen (korábban kitisztítják, van ideje kiszáradni), de ha ez okozta, akkor fontolgatom, hogy ha nem szárad meg legközelebb a padló, akkor aznap inkább kihagyom az edzést...


2011. febr. 8. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Várj amíg felszárad a padló.
2011. febr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan ez okozta.
2011. febr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is küzdősportra járok már régóta,de szerencsére nálunk ilyenkor megengedett a cipő viselete.Igaz aki cpőben van az kicsit ovatosabban rugdos,de vannak már olyan cipők is ami melegit,de nem kemény a talpa.Szerintem nyugodtan kérdezz rá legközelebb h nem e lehetne rajtad,mert egészségügyi gondjaid vannak,tavasszal majd leveszed.Én is könnyen felfázok,multkor felülésnél is nagyon hideg volt a padlo.Nem éri meg az egészségeddel szórakozni.
2011. febr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!