Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nemi szervemnél és a végbéln...

A nemi szervemnél és a végbélnyílásomnál kiszáradt megrepedezett a bőröm. A testápoló krém csipi, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Ha pisilek csipi, és nagyon kellemetlen.A rendes testápoló csipi.Nem tudom mit csináljak:S

talán elmenjek orvoshoz vele?


2009. febr. 9. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Körömvirágkrém? És a Baba testápoló ami tényleg a kisbabáknak készült. Vagy ilyen popsikenőcs amit a csecsmőknél használnak?
2009. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj ezzel,menj el nőgyógyászhoz. Valamit összeszedtél,nem normális,ha csíp pisiléskor.
2009. febr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Normál esetben ott nem nagyon repedezhet ki a bőröd szerintem. Nem lehet hogy gombás fertőzésed van? Nincsen túrós folyásod? Mindenképpen nézesd meg orvossal mert ez nem természetes
2009. febr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz még dokihoz menni megpróbálhatod a neogranormon-t vagy a kék kerek tégelyes níveát. Nekem is volt hogy csípett ha oda folyt a pisi (bocsi a részletekért) de nekem hosszan tartó hasmenés okozta.
2009. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
az az igazság, hogy nőgyógyászhoz nem akarok elmenni, mert nem vagyok szűz és a szüleim nem tudják...de a gombás fertőzés előfordulhat, mert sajnos már volt:/de azt a babapopsikrémet kipróbálom
2009. febr. 9. 22:35
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyász nem nagyon firtatja,hogy szűz-e vagy. Anyud várjon kint,vagy menj el egyedül,és akkor nem tudhatja meg sehogy.
2009. febr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
az orvost a titoktartás kötelezi! ha elmúltál 18, akkor meg el se kell, hogy menjen veled! mondjuk amúgy se, ha vanmás, aki elkísér.
2009. febr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg orvosi vizsgálat lenne a megoldás, mert csak az érintett bőrt megtekintve lehet eldönteni, hogy mi ez. A szűzességed (illetve annak hiánya) miatt ne aggódj, mert egyrészt a vizsgálatnál nyugodtan kérheted, hogy ne legyen benn, másrészt az orvos is igyekszik diszkrét lenni. Nem fog "lebuktatni", a papirodra sem írják rá (legfeljebb az ellenkező esetben irná rá azt, hogy "virgo intacta", de nem hinném, hogy anyukád ezt keresné :). És a legfontosabb ellenérv: a szűzhártya igen gyakran (!) mindenféle nemi közösülés nélkül elveszhet (egyéb tárgyak, de pl. biciklizés is lehet ennek oka), szóval ha úgy gondolod, nyugodtan ragaszkodhatsz a szűzességed történetéhez :) Bár én azt javasolnám, hogy az orvossal beszéld ezt meg őszintén, anyukád meg a lelkiismeretedre bízom. Sok szerencsét, és jobbulást!


Ha végképp feladod az orvosi vonalat, akkor írj, azért a semminél és a Níveánál van szakmaibb javaslatom is.

2009. febr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
0%
Lehet hogy az rák.
2009. febr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az Alsol, és a Neogranormos, és a csukamájolajos gyermek popsikrémek jelentenek azonnali segélyt, mert ezek bevonják a területet, ezért védenek a további erózív hatásoktól. Fontos azonban az ok gyógyítása is, amihez esetleg szükséges lehet tenyésztésre mintavétel, de ha már volt gombás jellegű fertőzésed, akkor a gyógyszertárban vény nélkül kérhetsz ú.n. fehér folyásra (Candida albicans) való szert. Ha nincs javulás 3-4 nap alatt, akkor O R V O S ! !
2009. febr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!