Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja, hogy késik?

Mi okozhatja, hogy késik?

Figyelt kérdés

Eddig minden hónapban rendesen megjött, kb novemberben volt egy kis "baleset" ( az akkori menstruációm elmulásást követő 1 hétben lefeküdtem a barátommal) azóta mind 2 hónapban (dec, jan) rendesen megjött nem csak pecsételő vérzés, csináltam 2 tesztet is (lilly) reggeli vizelettel de mind2 negatív lett! ( az egyik teszt az esemény után nemsokkal a másik kb január végén volt) Most 3-4 napja késik... a hasam ugyanugy görcsöl de nem jön meg... lehetek terhes?

Semmilyen terhességi tünetem nincs (se reggeli hányinger, gyakori vizelés, mellfeszülés stb)


2009. febr. 10. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátoddal rendesen védekeztetek, vagy legalább nem ment el benned védekezés nélkül, akkor nem lehet akkora gond. Ebben a hónapban nekem is késett 3 napot, plusz barátnőmnek is. Mit ne mondjak, minket is majd szétszedett az ideg kb egy napig, aztán mikor megnyugodtunk, meg is jött rendesen :)

ha nem vagy biztos a dolgodban, vegyél egy tesztet! ha negatív és nem jön meg, akkor ugorj be a nődokihoz. Velem már volt olyan, hogy kimaradt egy vérzésem, de nem volt semmi bajom.

2009. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*plusz egyik barátnőmnek is, mielőtt valaki leszbikusnak nézne :)
2009. febr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam ebben a hónapban,nekem is mindig napra pontosan megjött,most viszont késett 4 napot.Már én is azon kezdtem el gondolkodni nem vagyok e terhes,pedig védekeztünk,de aztán az 5. napon végre megjött.Lehet hogy idegeskedés is okozhatja,vagy akármi.De ha már nagyon izgulsz,csinálj még egy tesztet pár nap múlva(ha addig nem jön meg)
2009. febr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen ebben a hónapban márminthogy késett és énis idegeskedtem rajta mondjuk már 4-5 nappal hamarabb mielőttre vártam..

és amikor megnyugodtam akkor jött meg..

ez lehet hogy idegállapot függő is..

egyik barátnőm azt mondta hogy 2 hét múlva izguljak hogy terhes vagyok e és aznap megjött:)

szóval ne idegeskedj nyugodj meg és ha görcsöl a hasad (ami nekem is volt) akkor még ma vagy holnap tuti megjön!

sok sikert!


B.b.

2009. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen csajok, máris megnyugodtam :) na akkor remélem nemsokára megjön :P
2009. febr. 10. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!