Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm. Mi...

Késik a menstruációm. Mi okozhatja? Akinek vannak hasonló tapasztalatai, kérem válaszoljon.

Figyelt kérdés
33 éves kétgyermekes anyuka vagyok. Általában 26 naposak a ciklusaim. 28 nap a leghosszabb. Ma a 33-ik napon vagyok. Semmit nem érzek. Se pattanás, se idegesség, se vízvisszatartás, se "mindjárt megjön" érzés. Öt negatív terhességi tesztem van. Semmi olyan lelki dolog nem ért, ami stresszt okozott volna, erre sem foghatom. Hormonális problémám nincsen. Kivéve régen enyhén magas volt a prolaktinom. Akkoriban is pontosan menstruáltam, nem volt ilyen, mint most. Voltam vérévételen, ez is normális volt fél éve.
2008. nov. 27. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:
En orvoshoz mennek, mihelyt lehet, vagy terhes vagy es a teszt meg nem mutatja ki, mert nagyon korai, vagy ciszta lehet meg, de mivel orvos nem vagyok, nem tudom megmondani, mi mas lehet meg, ha stresszes sem vagy.
2008. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!