Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves lány vagyok, most...

14 éves lány vagyok, most szeretném majd ki próbálni a tampont. Mivel 4-5nap alatt teljesen elszokott menni a vérzés elég erős szokott lenni de mindenképpen minivel kezdeném. Adnátok tanácsokat? Tapasztalatokat első használatról?

Figyelt kérdés

Természetesen még szűz vagyok. Utána olvasgattam és azt írják a kettőnek semmi köze nincs egymáshoz meg nem fáj..

de azért parázok..:S


2011. jún. 4. 22:54
 1/6 anonim válasza:
Én is nagyon féltem az elsőnél.. aztán mikor feltettem nem értettem miért féltem előtte ennyire. :) Nem fáj, és nem is kell tőle félni :)
2011. jún. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én attól félek h nem megy fel..

nem szoktam ott..'matatni' xd

szóval érted..mert ha bent van akkor már oké hogy emgszivja magát és kihúzom..

amúgy azt mondják gugoló póz a legjobb ez igaz?

2011. jún. 4. 23:04
 3/6 anonim válasza:
én fekve szoktam ,olyankor ellazulnak az izmok és könyebb. lényeg h nyugodtnak kell lenned,és teljesen elengedned magad .nem nagy ügy . ha kipróbállod,majd megérzed mikor kell egy kicsit irányt változtatni .és ha nem fogod majd érezni mozgás közben akkor jól csináltad :)
2011. jún. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

menstruáció elsőnapján lehetmár? szóval ahogy megjön?

amúgy köszi a válaszokat.:)

2011. jún. 4. 23:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld ki, ha erősebb a vérzésed. De amikor nem menstruálsz, nyúlj fel a puncidba és tapasztald ki, hogy mi hogyan van a hüvelyedben. ha ez már megy simán, akkor jöhet a tampon.
2011. jún. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

En is most-vagyis 14 évesen raktam föl előszőr.ugyanugy beparáztam mint te.de amikor megvoltam vele ,nem értettem hogy miert féltem tőle ennyire.simán fölent.nem fájt.


Kivenni pedig ugy szoktam,hogy az egyik lábam fölrakom a mosdókagylóra mivel igy nagy a terpesz,könnyebb kihúzni.

2015. dec. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!