Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ciklus közti...

Szerintetek ciklus közti vérzés, vagy inkább megjött?

Figyelt kérdés

Tegnap barnás folyásom volt. Ma már szó szerint vérzek.

Én írtam tegnap előtt azt, hogy a ciklusaim átlagosan 34-35 naposak, és a vérzések 4-5 naposak. Mérem a hőmet december végétől egészen mostanáig folyamatosan.

[link]


A kérdésem az lenne, hogy akkor ez még mindig ciklus közti vérzésnek minősül, vagy ez már egy újabb ciklus?

Lécci, normális válaszokat!

Köszönöm szépen!


2011. febr. 11. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.

Érdekes a görbéd. Mert az alapján február 27-28.-a körül lehetett ovud. És ahhoz stimmel is, hogy most jött meg, hisz nagyjából 14 nap.

Viszont furcsa, hogy az ovu elvileg a 8-9. ciklusnapon van. Bár előfordulhat:)

Miért vizsgálod magad? Babát szeretnél, vagy csak úgy?

2011. febr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Elsősorban szeretnék tisztában lenni a testem által adott jelekre (hogy miért van ez, ami most van), másrészt igen, babát szeretnénk, de semmiképpen sem erőltetve...

Szóval, inkább csak a pé-m megsaccolása végett vezetek görbét is, és csupán azért nézem a nyákot is....de nem figyelgetek görcsöket, cicifájásokat, hányingereket, meg hasonlókat...annak nincs nagyon értelme, mert csak összezavarna...

Február 28-29-én? Inkább január? :) hát a ciklus.hu szerint egy pár napja kellett volna (7-8-án) pé-nek lennie. De a görbém nem ment le, inkább folyamatosan megy fel, és most is 37 fölött van...

2011. febr. 11. 18:48
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, január, bocsánat:)

Szerintem mérd tovább a hődet. Ha leesik, akkor menzesz volt. Ha nem esik le, akkor meg nagyon jó kérdés:)

2011. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Köszönöm szépen a segítséget! :)

2011. febr. 11. 19:02
 5/11 A kérdező kommentje:

Ma erőlködéseknél (akár wc-s, akár emelgetésnél), tüsszentésnél nyálkás vér távozik belőlem. Akkor ezt már vehetem annak, hogy megjött?


A hőm is leesett!

[link]

2011. febr. 13. 14:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már menzesz (eleje) lehet. Ha visszaesik a hőd 36,6 fok körülire, akkor valószínűleg menzesz.
2011. febr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Akkor is mensi lesz, ha kevés vérzés van napok óta?

Köszönöm a válaszod!

2011. febr. 13. 15:03
 8/11 anonim ***** válasza:

Amúgy nem nagyon áll össze a kép a görbe alapján:D

Ha 34-35 napos a vérzésed, akkor 20-21. napon lenne időszerű a peteérésed. Viszont a görbe alapján neked 8-9. nap körül lehetett. Ahhoz képest stimmelne is, hogy most jön meg, de akkor jobban le kellene esnie a hődnek (annyira, mint előző vérzés alatt).

Viszont alapból a 36,6-os hő a ciklus első felében magasnak tűnik. Nem tudod megmutatni az orvosodnak?

Amúgy szerintem írogasd tovább a dolgokat, aztán majd a végén "kisül" belőle vmi:D


"Elsősorban szeretnék tisztában lenni a testem által adott jelekre (hogy miért van ez, ami most van)"

Ha nem titok, elmondod, hogy mi az, ami "most van"?


A régebbi görbéidet nem tudod megmutatni? A január 20.-ai vérzés előtti szakaszt?

2011. febr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De persze! Meg tudom mutatni! Bár december végén kezdtem el mérni, mert rájöttem, így könnyebb lehet megállapítani, hogy mikor van ovum... szóval bocsánat, ha esetleg az eleje nem lenne meg... Bár, ahogy nézegetem, az utolsó 3-4 napot átrakta a mostani görbémhez...

Ez lenne az: [link]


Arra gondoltam az alatt, hogy nem az esetleges terhes tüneteket akarom megfigyelni és kutatni magamon. Inkább azokat a görcsöket, vagy nyák állapotokat, amik összefüggést mutathatnak az ovuláció során, vagy megbizonyosodom azon, hogy ovulációm van-e...

Nem tudom, értelmesen írtam-e le? Bocsi, ha egy kicsit zavaros...

2011. febr. 13. 15:51
 10/11 anonim ***** válasza:

Értem persze:) Szerintem ne agyalj rajta:) Jegyezd fel mit tapasztalsz, aztán ha 34-35 napra sem lesz normális vérzésed, csak maszatolás, akkor csinálj egy tesztet.

Utólag majdcsak kiderül mi volt ez a kis vérzés:)

[link]

Itt találsz egy csomó görbét meg értelmezést is:)

2011. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!