Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Küret után mennyi idővel...

Küret után mennyi idővel kezdhető a házasélet?

Figyelt kérdés
2 hete volt küretem elhalt terhesség miatt.mikor lehetek együtt a párommal, ezt elfelejtettem megkérdezni.vagy ugyan úgy 6 hét mint szülés után??
2009. febr. 11. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 6 hét az erre is érvényes. Nekem szülés után volt 1,5 héttel, mert lepénydarab maradt bennem, és akkor vették észre. A kürettől számolták újra a 6 hetet! Azért gondolom! Remélem segítettem! Üdv.
2009. febr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen köszönöm szépen!A doki egy szóval sem említette, nekem meg eszembe sem jutott!

Köszi még 1*!

2009. febr. 12. 12:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
5 nap után együtt voltunk a férjemmel. Jól vagyunk. :)
2009. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez felelőtlenség volt, mert akár komolyabb bajod is lehetett volna, ha a sebbe belekerült volna valamilyen bacilus vagy valami. Nem véletlenül találták ki a szülés után sem a 6 hetet! Örülj hogy nem lett semmi baj! Ezt mindenki maga dönti el, de szerintem várd meg vele a 6 hetet.
2009. febr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nem vagyunk gyerekek, természetesen kibírjuk a 6 hetet, hiszen szeretnénk még babát, nem szeretnék semmilyen nőgyógyászati problémát.Nem éri meg szerintem kockáztatni!
2009. febr. 14. 17:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ilyen cipőben járok én is. Nekem 3 hete volt, de én még nem merek együtt lenni, meg a vérzés is sokáig tartott (pecsételtem 3 hétig )Te nem?

Én is elfelejtettem megkérdezni, de nekem a zárójelentésre az volt írva, hogy 4 hét fogamzásgátlás!? Tehát akkor lehet lehetne előbb is? Nem tudom, de én még várok, vagy más módját választom az örömszerzésnek:-)

2009. febr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én nem pecsételtem.Kb 3 napig volt vérzésem azóta semmi.Én kivárom az 5-6 hetet.A párom már kevésbé, de megoldjuk!A lányom születésekor is kibírtam, igaz ott képben volt a varrat is, és talán nem kívántam ennyire.Sok helyen utánanéztem és szinte mindenhol csak 4 hetet írnak, de én biztosra megyek.szeretnénk még idén babás lenni, és nem kockáztathatok, hogy bármi bajom legyen!
2009. febr. 22. 11:25
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A 13:30 as vagyok. Örülök, hogy nektek is van egy lányotok már, nekünk is van, és én is szeretnék még idén babás lenni és biztos sikerülni is fog!

Bizakodó vagyok!

Üdv

2009. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!