Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztaltatok már hasonlót?

Tinker Bell kérdése:

Tapasztaltatok már hasonlót?

Figyelt kérdés
Egy hete folyamatosan barnázok. Nem vérzés, csak foltozik. Tegnap kellett volna megjönnie és semmi. Nőgyógyásznál voltam február elején, nem emiatt, hanem az éves rákszűrésen. Mennem kell majd az eredményért, akkor beszélek az orvossal is. Kíváncsi vagyok, hogy történt-e veletek már hasonló!
2011. febr. 15. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt már ilyen, aztán végül is nagy nehezen megjött. De én nem igazán számítok normálisnak, mert PCOS-em van.

Ha van esély terhességre, akkor csinálj tesztet.

Ha nem vagy terhes, és csak egyszer fordul elő, akkor nem valószínű, hogy komoly. Csak vmi kis hormoningadozás.

Ha esetleg fogamzásgátlót szedsz már egy ideje (nem az első levél), akkor orvos.

2011. febr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már hasonlóban részem. A terhességet kizártnak tartottam, de magam megnyugtatása miatt csináltam tesztet. Persze semmi.

A dokim azt mondta, hogy egy kicsit megnyugodhatok, bár nem jó, de a tabletta mellett megeshet az ilyen időnként.

2011. febr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Fogamzásgátlót nem szedek október óta. Terhességre nagyon kevéske esély van, mert óvszerrel védekezünk, de attól még lehet, mert nem egy órával előtte húzzuk fel (szóval érted :)


Jó is, hogy vissza kell menni a dokihoz, így legalább megnyugodhatok.

2011. febr. 15. 09:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem az első egy teszt legyen, reggeli első vizeletből. Az orvos is vszínűleg azzal kezdené.
2011. febr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm második neked is!


A gyógyszert kizárhatjuk a fentiek miatt!

2011. febr. 15. 09:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha októberben hagytad abba a fogamzásgátlót akkor valószínűnek tatom,hogy még az kavart be.
2011. febr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nemrég velem is előfordult, hogy másfél hétig barnáztam. Azóta nem volt ilyen. Valóban lehet hormoningadozás, felfázás, influenza vagy nagyobb fizikai megerőltetés miatt is.
2011. febr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Amikor abbahagytam utána azonnal beállt a vérzésem, normális lett. Pedig hallottam, hogy ha valaki huzamosabb ideig szedi és abbahagyja van, hogy hónapokig nem jön meg.


4 évig szedtem Lindynette20-at.


Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lehet az oka. A teszttel holnap bepróbálkozok.

2011. febr. 15. 09:46
 9/11 A kérdező kommentje:

Ja és beteg nem vagyok és nem is voltam mostanában.


Köszönöm a válaszaitokat!

2011. febr. 15. 09:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Én márciusban hagytam abba, júliusig normálisan megjött, utána viszont én is egy-két hétig barnáztam menzi helyett vagy előtt,és még mindig nem normális...
2011. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!