Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Tapasztaltatok már...

Segítség! Tapasztaltatok már hasonlót?

Figyelt kérdés
El fogok menni nőgyógyászhoz, természetesen. Azonban már nagyon ideges vagyok ó, nem tudom mi lehet a probléma. Leírom a tüneteket hátha volt már hasonló másnál is, hogy tudjam kb. mivel is kell most szembe néznem. Szóval, az utolsó menstruációm viszonylag rendben lement (a szokottnál erősebb görcsöt leszámítva). Utána egy héttel (szexuális együttlét másnapján) három napig erős barna, darabos folyásom volt. Előző nap, mikor együtt voltam párommal nagyon erős fájdalmam volt szex közben. Miután elmúlt a barna folyás, kellemetlen szagú, sűrű állagú folyás volt pár napig. A következő menstruációmat négy nap múlva várom, de tegnap megint jelentkezett a barna folyás. Ebben a ciklusban egyszer voltam csak együtt párommal, amikor azt az erős fájdalmat éreztem. Alhasi fájdalmaim azóta is vannak néha. Feltételezem valamiféle gyulladás, vagy gombafertőzés vagy lehet más? Valakinek volt már hasonló? Akkor mi volt a probléma?
2010. márc. 10. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:

A fájdalmas közösülést okozhatja hüvelyi fertőzés, és ennek lehet az egyik tünete a kellemetlen szagú, sűrű folyás.


Hogy mitől barna? Vértől. A vér a hüvely savas közegében kicsapódik, és barnára színezi a váladékot. Már csak az a kérdés, hogy a vér honnan jöhet. Ezt csak az orvosi vizsgálat tudja kideríteni.

2010. márc. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy mitől barna, az okára vagyok inkább kíváncsi. Az érdekes a dologban, hogy az első barnás folyás előtt két héttel voltam szűrővizsgálaton. A rákszűrés eredményéért holnap mehetek. ("boldogító" a tudat, hogy ilyen sokat kell rá várni)
2010. márc. 10. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!