Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 eves vagyok es edig rendsze...

13 eves vagyok es edig rendszeresen menstrualtam es most ket honapban nem jott meg mit tegyek?

Figyelt kérdés
segitsetek erosen felek anyueknak meg nem mondtam meg
2011. febr. 16. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobb, ha elmondod!
2011. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, első és legfontosabb kérdés: Fiúval voltál-e együtt , és ha igen, védekeztetek-e?
2011. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha nem voltál fiúval,akkor ennek lehet stressz, egészségügyi okai. Ilyen a ciszta, vagy egyszerűen némi hormonzavar...de ajánlatos elmondani anyudnak, ő biztos segít és elvisz egy gyerekorvoshoz.
2011. febr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
13 évesen még nem menstruálhatsz olyan hosszú ideje. Mióta van meg? Mert lehet, hogy csak nem állt be rendesen. nekem is előfordul, hogy néha kimarad, vagy pl egyszer volt hogy 3-4 hónapig nem volt, aztán jött csak meg. Orvosnál is voltam és nem talált semmit. Ha nyugtalanít szólj anyukádnak, és kérd meg hogy vigyen el orvoshoz. Egyébként ha most elkezdesz azon görcsölni, hogy miért nem jött meg, akkor akár a z idegeskedéstől is késhet még többet.
2011. febr. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nm voltam fiuval..egyaltalan
2011. febr. 17. 07:14
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Anyukádnak mindig mondd el, bármi bajod van!!!
2011. febr. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!