Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egyre korábban érnek a...

Ha egyre korábban érnek a lányok akkor pár évtized múlva már az alsós gyerekek is menstruálnak? O. o

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokan már most is menstruálnak alsóban.
2011. febr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy barátnőm akinek 2. osztályos korában vagyis 8 évesen jött meg először. De kb. 11-12 éves korára már az összes barátnőmnek meg volt, nekem is, ebből kiindulva nem nagyon tudom elképzelni hogy valakinek mondjuk 13 éves kora után jönne meg először, számomra az nagyon furcsa...

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy szerintem ebből kiindulva sokaknak már alsóba megjön.

2011. febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem 2 éve 15 éves koromban jött meg. :D Szóval akkor igen csak lemaradott vagyok másokhoz képest. x)
2011. febr. 17. 14:47
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok valami öreg, 18 vagyok.

De mikor én voltam alsós akkor is volt akinek már megvolt. És nekem is 4.-be jött meg előszőr.

Szóval szerintem már régebben is volt olyan lány akinek már megvolt alsóba. Sőt, tesóm barátnőjének 10 évesen jött meg előszőr.


Én inkább úgy tettem volna fel a kérdést, hogy ha már ennyire korán érnek akkor már alsóba akarják vajon elveszteni a szüzességüket...:D

2011. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Nyugodj meg,nekem is 15 évesen jött meg!:)Ez emberfüggő teljesen.
2011. febr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 11 évesen jött meg karácsonykor. De addigra már 4 osztálytársamnak is meg jött már.

Most 23 éves vagyok , rossz belegondolni ,hogy már egy évtizede ez van :)

2011. febr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14:48:azthiszem már sokan alsóban elvesztik a szüzességüket!!!!!ez a szomorú tény!és lesz belőlük olyan felnőtt,amilyen.
2011. febr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Amúgy persze voltak is olyan alsósok akiknek megjött pl. egyik osztálytársamnak már negyedikben megjött. Csak ez régebben ritka volt most meg ez lesz a normális. A vége meg az lesz, hogy már az óvodásoknak is megjön? Mert hallottam már ilyet.
2011. febr. 17. 14:56
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy lemaradott, de én is ismertem olyan lányt, akinek 8 évesen már szőrös volt a puncija és 9 évesen menstruált.
2011. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%
Ezen nem is lehet csodálkozni. Sajnos a vízből nem tudják kiszűrni azt a sok hormont amit a nők kipisilnek , vagy ami gyógyszerek által kerül bele. Ezért van manapság ,hogy a fiúk is kezdenek úgy kinézni mint a lányok és a lányok nagy részének is azért nagyobb a melle és azért jön meg nekik hamar. Tanultam.
2011. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!