Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyerekek, fiúk, lányok,...

Gyerekek, fiúk, lányok, felnőttek! Ki boldogtalan és miért? És hány évesek vagytok? Mivel vagytok magatokkal szemben elégedettlenek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 14:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Kit mi bánt?
2010. ápr. 13. 14:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én csak abból a szempontból hogy nem tudok tanulni a humán tárgyakra, meg nem akar összejönni a dolog egy csajjal... Meg nemtudom beosztani az időm, mindig gépezek tanulás helyett... Bár legalább fizikából most ötös leszek. Mindig az esztergáláson jár az eszem, semmi más nem érdekel :D 16/F
2010. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,a te korodba egyébként normális ez,remélem majd csak sikerül.
2010. ápr. 13. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem az bánt igazából a legjobban hogy mindneki lenéz, teljesen értelmetlen az életem nincs miért élnem.

Szociális fóbiás vok, rettentően nehéz ezzel együtt élni, így zárkózott is vok, és hát ki akar egy ilyen emberrel barátkozni, akinek pl állandóan izzad a keze..

és igaz is, megértem, de akkor is rossz..

igazából ennyi, külsővel nincs bajom, de ez a zárkózottsággal nagyon és nem tudok felülemelkedni belőle, hiába szedek még gyógyszert is

így nehéz, és nem tudom hogy miért alakult ki nálam és nagyon bánt

17/L

2010. ápr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hidd el van aki megért,engem például a külsőm miatt szekiroztak állandóan,vissza is vágtam,de értelmetlen volt,az állandó harcnak nincs értelme,és egy időben le is néztek nemcsak a külső miatt,hanem elég szegények voltunk és nem tudtam sok mindent mint új ruha mutatni,sajnos sok ember olyan,hogyha valaki bármiben is más,vagy próblémája van egyből észre veszi és még egyet ő is bele rúg.Nekem is volt egy izzadot tenyerű barátnőm,ő egy solutio antisudorica nevű szert próbált ki,állítólag mindenhova lehet használni és javult a helyzete,róla azt hitték klerozis multiplekszes,de hál istennek mégse,sok tanulási gondja és más gondja is volt.Hát igen aki zárkozottabb annak mindenképp nehezebb,én nem nézlek le és remélem javulni fog a szóróngásod,aki bánt vagy leszól az meg egy majom.Nem kell ilyenekkel tőrődni,én csak azt tudom javasolni,hogy mindegy hogyan de írd ki,vagy beszéld ki ami éppen bánt,mert utána midnig jobb egy kicsit,nekem bevált,bár mindig eltűntettem az árulkodó bűnjeleket és van egy ilyen külvilág felé mutatot arcon és a másik titkos arcom a depis,amiről senkinek sem beszélek.Megértelek és fel a fejjel!
2010. ápr. 13. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!