Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Zafír Barátcserje kapszulát...

Zafír Barátcserje kapszulát még lehet valahol vásárolni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Herbária boltban.
2011. febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mostanában vásároltad?-mert 1 hónapja sajnos kitiltották a forgalomból, és nagyon nehezen beszerezhető:((
2011. febr. 19. 11:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem, még régebben vettem ilyet. Nem tudtam, hogy kitiltották. De miért? Mi baj volt vele?

Esetleg keress olyan szert gyógyszertárban, ami ezt tartalmazza. Pl. premens, mastodynon azt hiszem tartalmaz barátcserjét.

2011. febr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Asszem azért, mert nem volt engedély száma (OGYI)-és így nem árusíthatják. PreMens-t próbáltam-de hát nemtom, nem annyira jó a hatása mint a barátcserjének, de most azt szedem-bár szívem szerint visszatérnék a Zafírra. De hát ha nincsen más:((( A cseppek meg vénykötelesek asszem...

Köszönöm a segítséget:)

2011. febr. 20. 12:19
 5/7 anonim válasza:
egy hónapja kitiltották és egy hónap alatt ki is fogyott mindenkinek a készletéből? Vagy hová tették a maradékot????
2011. ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
herbáriában lehet kapni.. épp ma vettem és én is hallottam hogy betiltották és megkérdeztem az eladót hogy meddig lesz ég és csak értetlenül nézett rám hogy miért kérdezek ilyet és mondtam hogy mert úgy hallottam betiltják és azt mondta ő nem hallott ilyenről meg náluk mindig lehet kapni
2012. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A vitalabc.hu oldal kapcsolat menü pont alatt meglehet nézni, hol lehet kapni. Úgy tudom, hogy nincsen betiltva.
2013. márc. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!