Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kell reggel annyira...

Miért kell reggel annyira pisilnem?

Figyelt kérdés
Általában éjfél körül fekszem le, fél 6-ig szoktam aludni. Tehát nem 10 órákat alszom, hogy annyira kelljen pisilnem. Lefekvés elött természetesen elmegyek a mosdóba, ennek ellenére legalább egyszer fel szoktam ébredni az éjszaka, hogy wc-re kell menni. Viszont ha mélyen alszom, akkor nem szoktam felébredni,akkor reggel arra ébredek, hogy iszonyatosan feszít a hólyagom és szinte futnom kell a mosdóba. Annyira kell pisilnem, mintha fél napja lettem volna utoljára. Mi lehet ennek az oka, vagy más is van így ezzel? Cukrom nincs. 22 L
2011. febr. 18. 18:13
 1/5 poiu ***** válasza:
Ez új jelenség?
2011. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én minden éjjel 2-szer is felkelek pisilni... ez legyen a legnagyobb problémám az életben...
2011. febr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
pár hónapja fenn áll
2011. febr. 18. 19:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Azonnal vizsgáltasd ki magad. a cukron is de más is okozhat ilyen gondot. Nem akarlak ijeszteni, nekem 10 éve voltak hasonló tüneteim, minden éjjel 2-szer kellett kimenjek a mosdóba, mégis reggelre szinte kipukkantam. Ez igy ment évekig. Azóta 2 babát szültem, most már túl vagyok a ki kell menni fázison , már bocsi most már a át kell öltözni fázisnál vagyok amit nem anyira akarok részletezni... szóval inkontinencia....
2011. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 poiu ***** válasza:
Ha pár hónapja, akkor lehet egy nem súlyos, de kellemetlen fertőzésed. Irány a háziorvos (nem nőgyőgyász :-), oszt meglássuk.
2011. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!