Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen fokú inkontinenciára...

Milyen fokú inkontinenciára lehet következtetni abból, hogy ma reggel 6-tól ezidáig 12-szer kellett pisilnem (össz.12,5 dl)? Folyadék levessel együtt 19,5 dl volt.

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmilyen fokúra. Az inkontinencia nem azt jelenti, hogy gyakran kell járnod vizelni hanem, hogy nem tudod visszatartani a vizelést.

Ez valamilyen húgyúti fertőzés lehet.

2011. márc. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért kell ilyen gyakran pisilnem, mert ha érzem, hogy kell, akkor nem tudom tartani, elcsöppen.
2011. márc. 12. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez normális ha valakinek nagyon kell vizelnie. A végtelenségig nem lehet tartani.

A hólyaggyulladás vagy fertőzésnél pl tipikus az, hogy érzed, hogy nagyon kell és nem bírod visszatartani, de mégsem jön olyan mennyiség ami indokolná ezt az érzetet.

Míg éjszaka nem vizelsz be addig ne is gondolj inkontinenciára.

2011. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattál.
2011. márc. 12. 20:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira ne nyugodj meg, ez felfázásra utal szerintem. Olyankor én is jóformán bepisilek, mire odaérek.

Igyál rengeteg vizet, akkor talán megúszod, ezek után az jön, hogy fáj, utána meg már véres lesz a vizelet, nem kellemes, most pedig még orvos sincs. :S

2011. márc. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!