Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha reggel úgy...

Normális, ha reggel úgy ébredek, hogy nagyon kell pisilnem, majd mikor odajutok, akkor akadozva jön? 18/L

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 14:47
 1/5 tetris ***** válasza:
Nem, ez nem normális. Valami akadályozza a vizelet szabad távozását. Ez bármi lehet, fertőzés miatt beszűkült a hugycső, vagy kő van a vesédben, vagy bármi. Érdemes lenne elmenned az urológiára, hogy megvizsgálhassanak.
2011. szept. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De ez a probléma csak reggel jelentkezik és ha már órák óta tartom vissza...

Ma reggel például hajnaltól ébredésig kb azt álmodtam hogy wc-re rohangálok, és mikor reggel kimentem akadozott...

2011. szept. 12. 15:50
 3/5 tetris ***** válasza:
A vizeletben számos szervezetet károsító, felesleges anyag választódik ki. Ezeknek ki kell jutniuk, mert különben nagyon komolyan megbetegedhetsz. Akiket dialízisre küldenek, azoknak nem működik a veséjük, vagyis nem tudnak pisilni. Ha nem dializálnák őket, belehalnának. Nagyon fontos, hogy a vizelet szabadon távozhasson. Iszol elég folyadékot? Az is lehet, hogy ki vagy száradva, csak nem érzed.
2011. szept. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel sokáig visszatartod, összehúzódnak az izmok és nehezen engednek ki, ettől van.
2011. szept. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Iszom eleget, erre szoktam ügyelni.

De ez a probléma tényleg CSAK reggel és CSAK ha úgy ébredek, hogy majd' bepisilek.

Tehát úgy havonta egyszer... utána már rendesen megy a vizelés.

Én arra gondoltam, hogy álmomban görcsösen tartottam vissza és még nem tudnak kilazulni az izmok korán reggel.

De lehet naiv vagyok.

2011. szept. 12. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!