Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? 72órástól lehet...

Ez normális? 72órástól lehet vagy mi?

Figyelt kérdés

két hete vettem be 72órás tablettát. egy hét múlva megjött (sokkal előbb,mint kellett volna) ma múlt el és iszonyú hányingerem van... még sosem volt ennyire.

A tabitól lehet? de hogyhogy ilyen későn jelentkezik ez a "tünet" ??


2011. febr. 18. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Az normális, hogy megjött, de hogy miért van hányingered nem tudom. Lehet,hogy csak elrontottad a gyomrod:)
2011. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet a tabi mellékhatása. Bár csak el kellett volna olvasni a betegtájékoztatót..manapság erre miért nincs esze senkinek?
2011. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

elolvastam, nem kéne egyből bunkózni!

de a mellékhatás általában a bevételt számított 1-5napon belül jelentkezik és nem két hét !

2011. febr. 18. 19:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Ennek a tabinak a hatását lehet, hogy még fél év múlva is érezni fogod a ciklusodon.

De mondjuk az sem árt, ha csinálsz egy tesztet, mert ugye a tabletta sem 100%-os.

2011. febr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát nem tudom. először is nem mentek el bennem. 72órást bevettem, megjött. ma múlt el és ma van hányingerem.. általában a hányinger kicsit később jelentkezik,nemde?
2011. febr. 18. 19:23
 6/7 anonim ***** válasza:
De. Akkor meg vagy a tabi hatása, vagy elrontottad a gyomrod, esetleg beszedtél vmi hányós hasmenős vírust.
2011. febr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hát nagyon remélem, illetve nem remélem,mert az se jó,ha beteg vagyok és az se,ha a gyógyszer mellékhatása,bár inkább ez legyen.
2011. febr. 19. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!