Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vettem canasten combit tuti...

Vettem canasten combit tuti hatni fog? Többi lent

Figyelt kérdés
Tegnap csináltam meg elsőnek helyeztem fel az első hüvelytabletát és ma fura fehér folyásami ha megszárad olyan mint a por miért van ez ?:O És a 3 nap után tényleg elmulik a hüvelygomba ?:S És utámna szabad szeretkezni nem ?
2011. febr. 19. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, ami bemegy, valamilyen formában távoznia is kell, tehát igen, valamilyen "folyást" okoz. A kenőcsöt is használd reggel és este is! Azért 2-3 napot várjatok, mert a Canesten kilyukasztja a gumit, meg hát amíg kiürül belőled. Amúgy ha a barátodtól kaptad, és ő nem kezeli magát, ugyanúgy vissza fogsz fertőződni... Kaphattad másképp is, de ez úgyis kiderül 1 héten belül...
2011. febr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jah a barátommal még nem feküdtem le nyilvános wcn leültem és ugy klaptam de nem sokára tervezuk a nagy eseményt és azért kérdeztem köszi a választ ^^ ..Köszönöm hogy normálisan válaszoltál :)
2011. febr. 19. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:
:) Szívesen! Jobbulást!
2011. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy 3 nap alatt meggyógyul (a tünetek "elmúlhatnak", csökkenhetnek, de az még nem biztos, hogy elpusztult az összes kórokozó). A hüvelytabletták némelyike is okozhat irritációt, attól is lehet a kezelés után folyás. Azt, hogy gombafertőzésed van, orvos állapította meg? Az öngyógyítás nem szerencsés, jobb lenne, ha szakorvos is látna és ő állapítaná meg, hogy tényleg meggyógyultál. (elég ciki lenne, ha a barátod az első "nagy esemény" alkalmából mindjárt nem várt "ajándékot" is kapna)
2011. febr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
bocsanat ,hogy bekerdezek,de az en problemam is hasonlo.azt irtad hogy a baratja is hasznaljon valamit a gomba ellen,de o is hasznalhatja a canestent? vagy neki mas tipusu keszitmenyt kell hasznaljon?
2011. febr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem nem elég a három nap, eleve nem is három tabletta van a csomagban, hanem 5 vagy 6, ha jól emlékszem. Annyi biztos kell.
2011. febr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem szokott jó lenni a Canesten. Tudom viszont ajánlani a Colpo Cleaner jódos, illetve laktózos tablettáit, hüvelyzuhanyként. Eleinte használtam pár napig rendszeresen, majd azóta is havi 1-2 használat, és teljesen rendben vagyok, semmi gomba! A fogamzásgátló miatt volt állandóan a probléma. Ha esetleg neked más miatt van, keresd meg az okát, a helyi kezelés sokszor nem segít. A ColpoCleaner a hüvelyflórát hozza rendbe, így az okot is részben megszünteti. Nézz utána szerintem, a Canesten nekem is ilyen sűrű fehér folyásként jött ki, undorító. :S
2011. febr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!