Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen gyogynovenyt hasznalhat...

Milyen gyogynovenyt hasznalhatok nemi szerv viszketesre? Van csalanlevelem, fuzike, palastfu, cickafark. Kuput, gyogyszert probaltam, nem haszanalt. Kammilat rendszeresen hasznalom.

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem derül ki a kérdésedből, hogy orvosnál jártál-e már ez ügyben, ha nem akkor kísérletezés helyett lehet nem ártana. Ha használsz tisztasági betétet vagy tampont célszerű lenne mellőzni. Sokkal több ilyen jellegű panaszt okoznak, mint amennyi gyakorlati hasznuk van.
2009. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,voltam orvosnal,az altala felirt gyogyszert,kupot hasznaltam,de nem lett jobb,csak kis idore.Mivel kulfoldon dolgozok,probalnam huzni az orvost,hatha otthoni kezelessel helyre tudom hozni.
2009. febr. 13. 21:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha candidás vagy,akkor segíthet a candida-diéta segíthet,már csak az is,ha elhagyod a szénhidrátot és a cukrot.Nekem másnapra már nem is viszketett pl.
2009. febr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!