Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túl sok szextől vérezhetek?

Túl sok szextől vérezhetek?

Figyelt kérdés

Most hétvégén, 2 nap alatt 6x feküdtünk le a barátommal. Az utolsó már kicsit fájt is, és még az együttlét után is fájt, de elmúlt. Viszont most, hogy kimentem pisilni, láttam, hogy vérzek. Nem erősen, csak épp hogy egy foltnyit és olyan volt kicsit az állaga mint amikor megjön.

(másfél hete volt meg)

Még sose volt ilyen, de ilyen gyakran nem is szoktunk ennyit szexelni, hanem egész hétre elosztva, nem 2napra..


21/L


2011. febr. 20. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, simán lehet valamilyen hámsérülés. Ha nem lesz folytatása, akkor ne foglalkozz vele. Ha továbbra is vérzel, akkor egyértelműen keresd meg a nőgyógyászod.
2011. febr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szer is lehet, nekem ujjazástól is volt ilyen. :S csak most pihentesd magad egy kicsit
2011. febr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, velem is előfordult már, holnapra abbamarad, nyugi! Ha nem, irány a csajdoki!
2011. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. febr. 20. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!