Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájnak a melleim?

Mitől fájnak a melleim?

Figyelt kérdés

Kb. egy hete néha fájnak a melleim. Nem állandóan , sőt csak akkor ha hasra fordulok és nyomódnak, meg sokszor a mellbimbóm körül. Feszül is ,és ha úgy hirtelen hozzáérek, vagy rázkódik akkor is érzek pici fájdalmat.

Átvizsgáltam mindkettőben úgyanúgy érzem a mirigyeket stb...semmi rendelleneset nem találtam, viszont 18án kellett volna megjönnie szóval a mesntruációm is várható(mindig késik amugy).Lehet hogy csak azért fáj?

Mert multhónapban is éreztem pár napig menstruáció előtt, ezt az érzékenységet, azt hogy csak fnoman lehet hozzájukérni.

És menstruáció után elmúlt...Csak most mintha hamarabb kezdődött volna...nem tudom.

Még annyit hogy nemrég hagytam abba a fogamzásgátlót, és én attól fogytam, most meg ahogy nem szedem felszedtem pár kilót. Lehet attól is hogy megnőttek a melleim?Attól is fájhat?

Esetleg valaki tapasztalt hasonlót?

Előre is köszi

23L


2011. febr. 21. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet mensi előjele,terhesség jele,vagy lehet a növéstől is.
2011. febr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én csináltatnék egy ter.tesztet, ha meg nem vagy az akkor csak azért lehet mert abbahagytad a tabi szedését és egy kicsit felborult a hormonháztartásod de nincs ezzel semmi baj, normális ilyenkor . amugy lehet a bőröd is meg fogja érezni ...
2011. febr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Régebben nekem is mensi előtt 1héttel fájtak a melleim.. Mostanában már nem. De ez tuti a menstruáció jele.! Szóval nem kell megijedni. :)
2011. febr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az volt, köszi:)
2011. febr. 28. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!