Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan szedhetnék fel legalább...

Hogyan szedhetnék fel legalább 5-6 kg? 165 cm vagyok és 48 kg szeretnék egy kicsit hízni!

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

egyél sok sok tejterméket,kenyérféléket,p

péksüteményeket este közvetlen lefekvés előtt.Ne mozogj sokat,vannak étvágygerjesztő tabletták,teák.Esetleg kérd ki orvosod véleményét.hizlal (hizlalhat) még a fogamzásgátló is.

2011. febr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyél egészségtelen ételeket. Gondolok itt gyorsétterem, McDonald's pl., sok szénhidrát, nasi.

Szerintem ezektől lehet hízni, rendszertelen étkezés, esti étkezés stb. De minek hízni? Lehet majd magától is megoldódik a dolog. Nem írtad hány éves vagy sokat mozogsz-e.

2011. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Iktass be több étkezést.

Nem egyszerre egy alkalommal eszel többet, hanem legyen reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora, és este is lehet nassolni.

Mindent lehet, amit máskor tilos.

Persze egy kis mozgással elérheted, hogy ne csak zsír, hanem izom is rakódjon rád.

2011. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, amúgy 22 éves vagyok, fogamzásgátlót is szedek de attól sem híztam egy dekát sem... :( Jó lenne legalább az 50ig feltornászni magam.
2011. febr. 21. 15:37
 5/5 anonim ***** válasza:
2kg-ot simán fel lehet szedni,menni fog idővel ha nem erre koncentrálsz :-))
2011. febr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!