Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan szedhetnék bátorságot,...

Honnan szedhetnék bátorságot, hogy elmerjek menni nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Rettegek elmenni nőgyógyászhoz, mert mindennél jobban félek attól hogy esetleg azt mondják, hogy nem lehet babám. Nincs különösebb problémám de egy rutinra és egy rákszűrésre nem ártana elmenni. Mindennél jobban vágyom egy babára és ha rossz hírt közölnének én én nem is tudom mit csinálnék.
2008. aug. 3. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért mondaná azt,hogy nem lehet babád? Különben is csak egy szűrő vizsgálat és ott nem ez ügyben vizsgál. Bátorság, ha alapból egészséges vagy nem mondhat ilyet.
2008. aug. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem irtad hány éves vagy, és azt sem hogy voltál-e már nőgyógyásznál. Abban igazad van, hogy "rutin vizsgálatra" indokolt elmenni, akkor is, ha nincs problémád. A szokásos vizsgálat nem fájdalmas, ha kicsit kellemetlen is, kibirható. Nem valószinű, hogy a nőgyógyász rögtön kinyilatkoztatja, hogy nem lehet babád.Tehát ettől felesleges rettegni. Miért ne lehetne babád? Ez a diagnózis sokkal alaposabb és részletesebb kivizsgálás után mondható csak, és még akkor sem végleges. Nyugodtan menj el és ne emészd magad tovább, nincs rá okod.
2008. aug. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszokat, még fiatal vagyok ennek ellenére nagyon vágyom babára. A barátnőmnek azt mondták hogy nem lehet, majd kiderült, hogy mégis. Na attól a pillanattól félek.
2008. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!