Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi miatt lehet gyengébb a...

Mi miatt lehet gyengébb a menstruációm?

Figyelt kérdés

2 éve fogamzásgátlót szedek, mindig nagyjából ugyanolyan volt, persze voltak kisebb-nagyobb eltérések. Múlt hónapban vaspótlás miatt nagy mennyiségű vasat szedtem, a vérzésem elég erős volt, talán ennek köszönhetően. A mostani ciklusban pedig elég gyenge... 1., illetve 2. napon talán 3 tampont használtam el, míg régebben ez legalább 5-6 tampon volt. A hasam ellenben fáj, de a többi napon szokott csak ilyen gyenge lenni. Mitől lehet ez? Egyébként elég kimerültnek is érzem magam sokszor.

20/L


2011. febr. 21. 18:37
 1/2 anonim válasza:
A fogamzásgátló szedése alatt eleve nem olyan erős a vérzés, mint normálisan. Nekem is volt úgy, hogy nagyon gyenge volt és rövid ideig tartott, aztán a következő hónapban meg megint erősebb. Alapjában véve szerintem eleve nem jó dolog a fogamzásgátló.
2011. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem petefészek ciszta miatt lett gyengébb, de akkor nagyon gyenge lett, alig jött valami.. de nem hiszem hogy neked is emiatt..
2011. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!