Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj lehet? Szeretnénk tesót a...

Baj lehet? Szeretnénk tesót a kisfiamnak, de az utolsó 2 menstruációm jóval gyengébb volt a megszokottól, a hossza a szokásos 5 napos. A mostani viszont már csak 2 napos. Az első nap még rendesnek mondható,2. nap gyengébb és a3. -on egy kis barnázás.

Figyelt kérdés
3 hónapja próbálkozunk ismét.Volt már vetélésem,a legtóbbi tavaly októberben,de nem kellett műteni.Mitől változott meg a menstruációm?Megyek orvoshoz a jövő héten,de kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2010. jún. 22. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy tesztet lehet,hogy terhes vagy azért volt meg ilyen rövid ideig.Ha negatív akkor pedig orvos és hormonvizsgálatokat kérj szerintem.Mikor volt az utolsó mensid?
2010. jún. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem vagy véletlenül már most terhes?

nem tudom, csak kérdezem, csináltál tesztet?

2010. jún. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha eddig még nem volt ilyen, akkor bennem is felmerül, hogy esetleg terhesség. tezst nem árt
2010. jún. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom hozzád kedves kérdező!Nekem is így volt most: előbb is jött,és csupán két és fél nap volt....

Egy héttel később csináltam egy tesztet,és nagyon halvány kétcsíkom lett,sokak szerint csak szellemcsík volt! :(

Azóta nem próbáltam mégegyet csinálni,mert tudom h nem sikerült megint.... :(

2010. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Felmerültbennem is,hogy talán terhes vagyok,csináltam ma tesztet,negatív.De csak félidőben foganhatott ,de akkor kimutatta volna a teszt.(eddig mindig kimutatta már ilyenkor.Utána már csak a múlt héten voltunk együtt.Ált.-ban középdőben van peteérésem,de ebben a hónapban nem éreztem.máj.23-án volt a mensim és most 20-án jött meg.
2010. jún. 22. 16:57
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,én a te helyedben,ha azóta sincs menszid én csinálnék tesztet,lehet,hogy már erős 2 csíkod lesz.Bár sajnos nekem ,amikor halvány lett mindig vetélés lett a vége,de azért én szurkolok neked!!!
2010. jún. 22. 17:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Mivel két nappal előbb jött,és két és fél napig tartott,ezért betudtam a mensimnek,csak kíváncsiságból csináltam tesztet.Ha a mensim volt két napos,akkor nincs miért új tesztet csinálnom. :( Soha nem volt ilyen rövid! De hátha legközelebb!

Drukkolok Neked is,h sikerüljön.Ha tesztelsz,akkor majd írd ide az eredményt!Szorítok!

2010. jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jah,bocsi,már teszteltél!Ne hari!De ha újra csinálsz egyet,akkoris megírhatod! :) Remélem az + lesz!
2010. jún. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!