Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Én egy 23 éves lány vagyok,...

Én egy 23 éves lány vagyok, és nagyon kicsik melleim! Most néztem az interneten, ezt a Breast Sculpor mellnövesztő kapszulát! Mit gondoltok róla megrendelem? Nem lesz valami bajom?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 20:42
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hát kétlem,hogy bajod lenne esetleg allergia :)
2011. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem fognak ettől nőni, hidd el...ezek mind olyan marhaságok, mint nekünk férfiaknak a cerka növelő tabletták....pénzlehúzás az egész!
2011. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Zsirember válasza:
Szerintem megrendeled! Ha megrendeled, attól még nem lesz bajod!
2011. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kics ilány, nyugodj bele, hogy a mellnövesztő tablettától nem fog nőni a melled, ahogy a férfiaknak se nő a farkuk, és a fogyasztó szájspray-től sem fogsz lefogyni. Ha nagyobb melleket akarsz, és genetikai adottságod van a kisebb méretű mellekre, csak műtéti úton tudod megnövelni a méretüket. Szerintem viszont sokszor a kis mell, sokkal szebb tud lenni, mint a nagy.


Robibácsi.

2011. febr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

hagyjad már,nem az a fontos ,hogy mekkora a melled


meg szerintem tuti csak lehúzás ez a "varázsszer"


F19

2011. febr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem ne foglalkozz ilyenekkel, kamu az egész, ugyanúgy mint a fogyasztó kütyük
2011. febr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 poiu ***** válasza:
Phytoestrogent, magyarul női nemi hormonra hasonlító növényi eredetű hormont tartalmaz. Bajod nem lesz tőle, segíteni nem fog, mert kicsi a valószínűsége, hogy hormonzavar miatt kicsi a melled. A melled valószínűleg azért kicsi, mert a kicsi mell esztétikus, érzékeny (tehát szexi), kényelmes, soha nem fog lógni, nyáron nem izzadod magad halálra, sportolhatsz vele, és terhesség alatt pont annyit, nő, amennyi kell a baba etetéséhez. Szóval túl sok előnye van, ezért létezik.
2011. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kamu az egész. ne dobd ki erre a pénzed.
2011. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én szeretem, sőt kifejezetten szexinek tartom a minél kisebb mellű nőket.

Az jutott eszembe viszont, hogy mekkora genyaság lenne valakinek ilyet ajándékba adni :)))

2011. febr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Zsirember válasza:
A nagymellűek meg kisebbet szeretnének. Nem könnyű vele bánni. Valakinek akkora, hogy megfájdul a háta a tehertől. A mozgástól kiesik a melltartóból.Nyáron beizzad. Sokan szívesen cserélnének veled!
2011. febr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!