Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem múlik el ennyi...

Miért nem múlik el ennyi gyógyszertől sem?

Figyelt kérdés

Először gyulladást állapított meg a nődokim a rákszűrésnél levett kenetből,de azóta sem akar elmúlni. Tele agyok már gyógyszerekkel,de így sem múlik el már 3hónapja. Kinek mi segített kigyógyulnia a hüvelygyulladásból? Eddig ezeket kaptam: Fluconer kapszula és klion d100 hüvelytabletta, majd Pimafucin hüvelykúp 6db és most gynazol hüvelykrém és Omicral 28db-os kapszula. Természetesen a párom is kezelve van és a nemi életünk = a nullával :( Az orvos szerint gomba okozza,mert viszket és fehér túrós a folyásom,de volt mikor nem volt túrós csak sok volt. Elegem van már abból,h minden héten gyógyszert szedek és dugok magamba. Kinek mi segített? Lassan már nem bírom idegekkel ezt annyira kimerültem és elegem van. 2 orvosnál is voltam és mindegyik szerint gomba okozza. Amit ugye a citológia ki is mutatott. Ugy h nyilván nem egyéb nemi betegség.

Segítségeteket előre is köszönöm!


2011. febr. 23. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán gyenge az immunrendszered.
2011. febr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csináltass candida tesztet vérből! lehet hogy máshol is gond van. talán a candida diéta, vagy valami komplex kezelés használ
2011. febr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!