Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj lehet? Voltatok hasonló...

Baj lehet? Voltatok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

sziasztok!

26 éves vok, nagyjából(+/- 1-2 nap)mindig rendszeres volt a menstruációm, most viszont kicsit megijedtem.nőgyógyászhoz mindenféle képpen el fogok menni, de előtte kiv lennék pár véleményre is, hátha tapasztalt már vki hasonlót.

szombaton jött meg és egészen hétfőig alig volt valami,majd hétfő óta erősebb a vérzésem.kb olyan, mintha a második, v 3. nap lenne, amikor rendszerint erősebb szokott lenni.ez az 5. nap, még mindig erős, holott máskor, ilyenkor már alig szokott lenni vmi.(elég, ha egy tisztasági betétet teszek be) még sosem volt ilyen.

eléggé rémísztő gondolatok jutnak az eszembe.


2011. febr. 23. 11:43
 1/4 A kérdező kommentje:
még az is eszembe jutott, h januártól elkezdtem fogyókúrázni, viszont normális keretek között.nem vonok meg semmit a szervezetemtől, csak kevesebbet és több egészségesebb ételt eszek és persze mozgok.
2011. febr. 23. 11:47
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem pánikra semmi ok. Az, hogy egyszer így jött meg, semmit nem jelent. Ha ismétlődik, tényleg érdemes dokihoz menni, de még akkor sem biztos, hogy probléma van.

34N

2011. febr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne parázz! Ha legközelebbi mensidkor ugyanez előfordul, menj dokihoz.
2011. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. febr. 23. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!