Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jelenhetett meg a comb...

Miért jelenhetett meg a comb hajlatában az ágyékhoz közel egy fájdalmas csomó?

Figyelt kérdés
Utánanéztem és állítólag ez nyirokcsomó és védekezik a szervezetem a betegség ellen, azért nagyobbodott meg. Egyébként már harmadjára tapasztalom ezt de az előző csomók hamar elmúltak, meg voltam vele nőgyógyásznál is de állítólag ez természetes és elmúlik. De mi van ha valami más ez? Lehet valamit tenni ellene? (illetve most le van gyengülve az immunrendszerem mondta a dokim lehet azért van? )
2011. febr. 23. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért menj vissza a dokihoz, pláne, ha fáj.
2011. febr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetris ***** válasza:
Szerintem szedj immunerősítő szereket, amiket lehet kapni recept nélkül is a patikában. Hátha elmúlik tőle a pukli.
2011. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen a dokihoz mindenképp el kéne mennem majd kérek időpontot is. Egyébként szedek Bérest mert ugye le vagyok gyengülve, vagy valami mást kéne szedni?
2011. febr. 23. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!