Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csajok, Pasik: A párotoknak,...

Csajok, Pasik: A párotoknak, vagy nektek Férfi társaim volt-e már gombásodásotok a lágyékotok hajlatában?

Figyelt kérdés

Férfiaknak volt-e már gombásodásuk a heréjük és a combjuk között, a hajlatban? A hölgyek tudnak erről valamit?



Én 24 éves pasi vagyok.


A hölgyeket is kérdezném, hogy a pasijaik jártak-e már így. Gombásodás alakult ki a heréim és a combjaim között a hajlatban mindkét oldalt, azaz mindkét hajlatban.


TEhát ez a helyet azt hiszem, hogy a lágyékod hajlatának nevezik.


Remélem, hogy érthetően fogalmazok. :)


Hogyan kellene ezt gyógyítani? megmosni a területet, szárazra törölni, és CANESTEN krémmel kenyni, majd ismételgetni a folyamatot?

Én konkrétan Lamisil 1X krémet használok.


Már 1,5 hete folyamatosan használom, minden este, de nem múlik el teljesen.

Ha este leveszem a nadrágot, és alsó gatyeszt is, és levegő éri, akkor jobban látható lesz, mert kicsit megszárad. Mert ugyebár egyébként a gatyában fülledtebb helyen van.


Rendszeresen mosom a farmerom, gatyáim is, és tisztálkodom is. Naponta legalább egyszer, általában lefekvés előtt tusolok.


Barátnőm nincs, ha esetleg arra gondoltok, hogy tőle kaphattam el.


Előre is köszönöm a segítségeket, véleményeket !


Üdv.,



Ezen kívül ezeket a kérdéseket kérdeztem, a napokban:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__12692..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


2010. okt. 29. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

25/L vagyok

A probléma szerintem az, hogy napközben befülled. Szárazon kellene tartanod, legalább a lehetőségeidhez mérten. Erre a legjobb megoldás a hintőpor. Naponta akár többször is.

És kérj a gyógyszertárban Canesten-t, mert a Lamisil 1X az kifejezetten lábgombára van, meg a Canesten bárhová kenhető.

Ha ezek után sem múlik, akkor bőrgyogyóban írnak olyan krémet, amit felkensz, egy része beszívódik, egy része pedig a bőrön marad és szárazon tartja.

2010. okt. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ahány gomba, annyi féle. Igaz, hogy a Lamysil 1x csodálatos jó kenőcs, de én akkor is elmennék bőrgyógyászhoz, és megmutatnám neki. Ráadásul azét 1x a neve, mert elég 1x bekenni a legkonokabb lábgombát, és elmulasztja. Te meg már 10x bekented a te kiütéseidet. s ha nem is gomba?

2010. okt. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, és , hogy leírtátok, hogy milyen idősek, fiu/lány vagytok.


Egyébként a bőrgyógyásznál le kellene tolnom a gatyeszt is? :)

Elvégre, ha fecske alsót veszek fel, akkor látható a lágyékom hajlata, és nem kell letolnom, ugye?


Voltatok már bőrgyogyóban?, tapasztalatok?


köszi

2010. okt. 29. 23:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el a bőrgyógyászhoz. Ha eddig nem múlt akkor valamilyen más gomba lesz, az orvos majd ír föl más gyógyszert.Nem hinném, hogy óriási tragédia lenne, ha az alsónadrágod is le kell tolni. Annyira immunisak már erre az orvosok. :)
2010. okt. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

canestent NE....


bőrgyógyász és ha gyógyult akkor ezentúl hintőpor

2010. okt. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Pütia válasza 00:28-kor érkezett:


Az orvosok lehet, hogy immunisak a gatya letolásánál, de én nem. :)

Nekem még nem volt gyakori szexuális kalandom, és nem is nagyon vetkőztem mások előtt. Mi lesz, ha merevedésem lenne? :)



05:47-kor is érkezett válaszoló:


Miért mondod, hogy Canestent NE? van valami rossz tapasztalatod?

A hintőpor elég gáz, ha használok nem?, mármint olyan szempontból, hogy mindig fehér poros a lágyékom hajlata, és ha éppen összejövök egy csajjal, akkor az nem tetszene neki.

Mit gondolsz?



köszi a Hozzászólásokat !

2010. okt. 30. 10:20
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Azért mondja, hogy Canestent ne, mert nem biztos, hogy ez gomba! Ezenkívúl libazsírt ne, gépzsírt ne, hagyma héját se. Nem azért mert ezeket nem szeretem, hanem azért mert amíg orvos nem látta, addig semmit se! Ha meg gatyaletoláskor merevedésed lesz, akkor ügyesen eltakarod a kezeddel. Egy orvosnak ez nem csoda. Menj már el dokihoz, és ne sz@r@kordjál végre, kedves "férfitársam!"

2010. okt. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha másfél hét alatt nem észlelsz javulást, akkor bőrgyógyász.

Nem tudom milyen alsógatyát hordasz, én javallom a boxert, mert szellősebb, mint a fecske.

2010. okt. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

12:46-os hozzászóló:


Jól van na... nem kell, hogy osszad a fejemet. El fogok menni. Miért baj, hogy előtte kérdezősködtem itt? ? ?


13:32-es hozzászóló:


Tapadós boxert használok, ha elmegyek otthonról. Otthon meg fecske alsót.

Nekem azok a kényelmesek, amelyek ugymond tartják a férfiasságom. :)

Nekem nem tetszik a sima boxer, amely nem áll testhez, mert abban csak lóg mindenem, és azt nem szeretem, mert folyton igazgatnom kell. :)

2010. okt. 31. 18:21
 10/12 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál !


Kiírt egy receptet, ami ki is vettem a gyógyszertárban. Ez egy folyadék, a neve: sol castellani sine fuchsino.

Ezen kívül Lamisil 1X-t kell használnom.


3 hónapon át kell a következőket csinálnom:

Naponta kétszer kell a folyadékkal lekennem a gombás felületi fertőzést, és utánna lamisil 1X krémet rákenni.


Ezt általában reggel és este. Ezen kivül a fürdések után mindig szárazra kell törölnöm ezt a börfelületet.


Nem komoly a fertőzés. Totál általános eset, azt mondta az orvos. Beizzadtam, és kialakult.

Azért kell 3 hónapon át, hogy ne újuljon ki, miután elmúlik majd pár hét után.


Tegnap kezdtem.

A folyadéknak kicsit kellemetlen szaga van, de gyorsan elmúlik.


kb. ennyi. :)

2010. nov. 5. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!