Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lesz a nőgyógyásznál?...

Mi lesz a nőgyógyásznál? Részletek lent.14

Figyelt kérdés

Mint írtam csak 14 éves vagyok. Holnap megyek anyával először nőgyógyászhoz, mert mikor megvan rettentően görcsölök és van egy csomó a bal oldalamba (elvileg a petefészkemen/. Megmutattuk a gyerekorvosnak és azt mondta h el kell mennünk a nőgyógyászhoz. Mit kell ott csinálni?? Megnézi ott lent is, meg a cicimet is? És ha igen mibe menjek?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. febr. 23. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
ne izgulj,menj tisztán,megfürödve.:)
2011. febr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mind1, mibe mész, akik látnak téged ott lent meztelenül, azok fognak látni a vizsgáló székben is.


Bemész, elmondod mi a bajod, kérdezget, pl hogy milyen betegségeid voltak, stbstb

Utána megkér, hogy vetkőzz le, felülsz a székbe, megtapogatja a hasadat, feldug valami nagyon vékony kis pálcát, kb ennyi.

Az egész vizsgálat kb 1-2 perc.

Utána felöltözöl, beszélgettek még, megírja az ambuláns lapot, és ennyi.


15/L

2011. febr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nyugi, természetes, hogy izgulsz.:) Megnézi igen ott lent is. Abba menj, amibe szeretnél, be fog küldeni egy öltözőbe, ahol lesz törölköző. Alulról teljesen le kell majd vetkőznöd, de a törölközőt, amit ott találsz majd, magad köré csavarhatod, és úgy mész ki.

Aztán fel kell ülnöd egy bazi nagy székbe, és fel kell tenned a lábaidat, és megvizsgál egy "kacsa" nevű szerkezettel. Be fogja síkosítani, bedugja "oda", és szétnyitja, kenetet vesz, aztán pedig fel kell feküdnöd egy asztalra, ultrahangot fog csinálni. Fájni nem fog, csak kellemetlen lesz.

A cicihez nem hinném, hogy hozzá fog nyúlni, csak, ha az is fáj.

Kérdezz nyugodtan!

2011. febr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne félj, nem kell teljesen meztelenül lenned, mert amíg a puncidat vizsgálja felülről nem kell levetkőzni. Aztán amíg a melled vizsgálja, alulról felöltözhetsz.
2011. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a szituáció kényelmetlenebb, mint a vizsgálat maga... ne félj, kérdezz bátran, akkor mindent elmond a doki, h mit miért csinál, miért vizsgál úgy, ahogy vizsgál.
2011. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok

azt elfelejtettem írni, hogy ha ultrahangot csinál azt is egy olyan szerkezettel fogja, amit fel kell "oda" helyeznie. Az már tényleg semmilyen kellemetlenséget nem fog neked okozni, fel húz rá egy óvszert, és ennyi.

Ha közlékeny a dokid, mint pl az enyém, akkor, el fogja nekem mondani, meg meg mutogatni, hogy éppen mit látsz a képen. Tehát próbálja majd úgy intézni, hogy minél kevésbé érezd magad feszélyezve, kellemetlenül.

2011. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!