Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » PONTOSAN MI TÖRTÉNIK A NŐGYÓGY...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PONTOSAN MI TÖRTÉNIK A NŐGYÓGYÁSZNÁL? (tudom, hogy volt már ilyen kérdés, de nekem részletesebben kéne a válasz! ) - részletek lent!

Figyelt kérdés
Ma voltam nőgyógyásznál tabit íratni, mire azt mondta hogy legközelebb megvizsgál (rákszűrés, gondolom hüvelyi ultrahang és minden). Nagyon félek, mert soha nem voltam még ilyen vizsgálaton :S Félek, hogy az idegességtől befeszülök és fájni fog...mindentől félek, szégyenlős vagyok! Légyszi részletesen írjátok le, hogy mit csinál és hogy kb mihez hasonlítható az érzés! KÖSZI, L/17
2010. máj. 6. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne légy szégyenlős, a nőgyógyász nem nőként néz rád, és nem férfi szemmel nézi a nemi szerved. Neki az egy megvizsgálandó "terület".

Az én nőgyógyászom mindig nagyon óvatos, soha nem éreztem semmit, miközben vizsgált, egyszer csak mondta hogy kész vagyunk... Nyugi, nem fogod érezni.

2010. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Én fiú vagyok és nem tudom mi zajlik egy nőgyógyászaton :D
2010. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Olyan is volt már, ahol megválaszolták részletesen. De tessék:

Először csak kérdez pár dolgot (bár lehet akkor ez már megvolt): kor, súly, magasság, első menzesz, utolsó menzesz stb

Utána levetkőzöl alulról, felülsz a székbe, a lábaidat felrakod a tartóra.

Először megnézi kívülről, hogy van-e vmi elváltozás. Utána egy ujjal benyúl, kicsit megtapogat. (Gondolom jártál már az ujjaddal a puncidban, tudhatod, hogy nem fáj egyáltalán...ha csak nem kolbász méretű ujja van a dokinak:D).

Utána rákszűrés: feldug egy kacsának nevezett eszközt. Kicsit szétfeszíti a hüvelyt, majd körbetörölgeti a méhszájat egy ecsetszerű vmivel. A kacsa miatt kicsi feszülést érzel, az ecset meg kellemetlen. Nem igazán fájdalmas. Aztán egy kis pamaccsal (mint egy nagy hurkapálcára erősített fülpiszkálóvég) kenetet vesz, rárakja tárgylemezre és kész is.

Aztán fogja az ultrahangot, kicsit besíkosítózza (meg persze ilyen kotonszerű dolgot húz rá, de az alap:D) és feldugja. Kicsit megmozgatja, hogy lássa a méhed meg a petefészkeid is. Ez sem fáj szerintem, a rákszűrésnél meg sokkal jobb:D

Utána visszamész, alulról felöltözöl, felülről levetkőzöl. Kicsit megtapizza a melled és kész.

Én is szégyenlős voltam, én is féltem tőle tökre, de nem vészes. Egyszer túl vagy rajta utána már egyáltalán nem is gáz:)

2010. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Félmeztelenre vetkőzöl (én mindig ruhába vagy hosszú fölsőbe megyek), felülsz a vizsgálószékére, kézzel megtapogat, hogy van-e kóros elváltozás, aztán egy kis kütyüvel megcsinálja a rákszűrést (én ilyenkor mindig csípő érzést érzek, kicsit fáj, de ki lehet bírni.) Nincsen hüvelyi ultrahang (mivel kiskorú vagy, nem is végezheti el, csak különlegesen indokolt esetben.) Ha begörcsölsz, úgyis rád szól, hogy lazulj el, különben nem tudja megcsinálnia vizsgálatot. :) Az én dokim az első alkalommal különösen figyelmes volt, kérdezgetett meg viccelődött, és oda sem tudtam figyelni arra, amit csinál, egyszer csak azt mondta: "Köszönöm, felöltözhet." Amikor megtapogat, az számomra olyan, mint amikor valaki megtapogatja a karom, a rákszűrő meg hideg... vicces lesz, de mintha a szádba dugnál egy jól behűtött kanalat. Gondolj majd arra, hogy két perc és túl vagy rajta, és a doki csak a munkáját végzi.
2010. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne hüvelyi UH? Ha már nem szűz, akkor simán lehet. Nem hallottam még ilyet, hogy csak felnőtteknek...
2010. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

tőlem a dokim meg se kérdezte hogy vagyok-e 18 (persze voltam), hanem hogy szűz vagyok-e. (vizsgálat előtt mikor beutalót kaptam még nem voltam, és rá is írták a papírra, csak vizsgálat előtt két nappal megtörtént aminek kellett...) Szóval kicsit kellemetlen volt, a rákszűrés is, de én is nagyon izgultam, másodszorra pedig már egyáltalán nem izgultam :) meg nekem egy nőci az orvosom, sokkal jobban érzem magam, férfinél áhh... azt a lenti dolgot csak a párom láthatja :D


19/l

2010. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A kérdezősködés megvolt, és nem is vagyok szűz...sztem simán megcsinálja az ultrahangot is...Kicsit én is azért tartok a dologtól, mert pasi, a nőgyógyászok körében fiatalnak számít...kb 30 éves lehet! Azt a területet mindenki előtt takargatom, nem kell hogy más lássa a barátomon kívül :S Köszönöm a válaszokat, bár fiúk nem tudom miért írnak ide... :D
2010. máj. 7. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!