Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi változik meg? Mit csináljak...

Mi változik meg? Mit csináljak? Hogyan? Mindenre nyitott vagyok.

Figyelt kérdés
Hormon zavarom van. Az mondják az orvosok, hogy fogynom kell és helyreáll mindenem, mert jelenleg, hol van mensim, hol nincs. Nem értem ezt az egészet az orvos olyan lekezelően bánt velem és alig tudtam valamit értelmezni abból amit mondott. Ha nem fogyok nem lesz rendes mensim és csupa szőr leszek, nem lesz gyerekem. Nem értem az összefügéseket sem. Segítsetek légyszi!
2011. febr. 23. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ehhez a problémához nem nagyon tudok hozzászólni,csak annyit,hogy keress másik orvost,aki emberszámba vesz,és meg tud gyógyítani.
2011. febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ekkora parasztot. Ha hormon zavarod van, baromira nem a fogyástól fog helyre állni. Menj másik dokihoz és mond el mi a baj és majd felír neked valamilyen gyogyszert, az helyrehoz.
2011. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!