Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már az első hüvelykúpnak...

Már az első hüvelykúpnak hatnia kéne?

Figyelt kérdés

Hüvelygombára Pimafucin nevű hüvelykúpot írt fel a doki, 3 db-os (illetve Pimafucort krémet és egy 1 db-os kapszulát, azt bevettem, a krémet kenem). Tegnap raktam be az elsőt. Az normális, hogy reggel rengeteg sűrű cucc jött ki belőlem? (Gondolom a kúp távozott.) De még mindig viszketek és megvannak a panaszaim! Csak a 3 elhasználása után várjak javulást?

Illetve a másik kérdésem, hogy holnap hivatalos vagyok egy buliba, de így később érnék haza és raknám be a kúpot. Ez nem baj? És alkoholt jó lenne ha kerülném most, ugye? Vagy inkább ne is menjek? Mit gondoltok?

Köszi előre is. :)


2011. febr. 24. 17:06
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Nekem is volt még régebben.

Én canesten kombit használtam. Nekem hatott az első is nem viszketett annyira. De nekem megjött másnap így abba hagytam. De nekem el is múlt utána. Egyébként ha 3nap múlva nem lesz jobb menj vissza a dokihoz!!

Egyébként is benne van a tájékoztatóban vagy is amit én használtam abban benne volt hogy 3nap után nem használ menj orvoshoz!

2011. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, ő is mondta, hogy ha nem múlna, menjek vissza. :) remélem, azért használ...
2011. febr. 24. 17:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is canestent használtam, de nekem második után lett egy kicsit jobb és minden reggelre kijött az a sűrű cucc. Én úgy éreztem, hogy a krémtől lettem jobban, de a kúp is használt, csak kicsit később.
2011. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!